Loading

Ubytování v Krásné Lípě

(4 objekty + 27 objektů v okolí 25 km)

Chalupa Médium

Krásná Lípa, v obci / ve městě
Autentická chalupa v Českém Švýcarsku!

Vila Vlčí Hora

Krásná Lípa, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Moderně zařízená vila s velkou zahradou

Venkovský domek

Krásná Lípa, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Oddech v přírodě nedaleko malého města

Chata Kyjovanka

Krásná Lípa, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Prostorná chata pro skupinky, u lesa

Penzion Relax

Rybniště (Krásná Lípa 5,2 km vzdušně), mimo obce / města, u...
TOP - ubytování, wellness, restaurace.

Chalupa Majda

Dolní Podluží (Krásná Lípa 5,8 km vzdušně), v obci / ve městě, u potoka
Stylové ubytování v pokojné lokalitě

Domeček Jiřetín pod Jedlovou

Jiřetín pod Jedlovou (Krásná Lípa 6,0 km vzdušně), na okraji...
Hezký malý domeček v Lužických horách

Penzion a restaurace u Krkovičky

Staré Křečany (Krásná Lípa 6,1 km vzdušně), v obci / ve měst...
Brtníky jsou brána do Českého Švýcarska

Samkova chata

Dolní Podluží (Krásná Lípa 6,2 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okr...
Rekreační domek s bazénem a krbem

Sklářská hospoda u Růženky

Chřibská (Krásná Lípa 6,2 km vzdušně), v obci / ve městě, u...
Rodinný penzion u Českého Švýcarska
1 - 31 / 31

Krásná Lípa

Krásná Lípa 1

Poznejte půvabnou perlu Českého Švýcarska

Jen malý kousek od německých hranic, na okraji Ústeckého kraje, v okrese Děčín, leží malebné městečko s poetickým názvem Krásná Lípa. Na návštěvníky tady čekají nejen zachovalé historické památky, ale také romantická atmosféra. Za zmínku však stojí i blízké okolí, které se může pochlubit mnoha starými hrady a zámky. Navíc, hezká příroda a výhodné ubytování, už jen to je důvod, proč si dovolenou v Českém Švýcarsku oblíbíte.

Krásná Lípa, úchvatná perla Severních Čech, se pyšní dlouhými kořeny, sahajícími až hluboko do středověku. Původně se jednalo o malou osadu, založenou německými kolonisty již okolo roku 1361. Díky vzniku manufaktur a textilnímu průmyslu se však celá vesnice začala rychle rozvíjet a v 19. století došlo k jejímu povýšení na město. Právě to dnes svým návštěvníkům nabízí zachovalé historické budovy, pestrý kulturní a společenský život, a také levné ubytování.

Co vše si pro Vás Krásná Lípa přichystala?

Dovolená v Krásné Lípě potěší zejména ty, jež láká nádherná architektura a památky, kterých se v této perle Českého Švýcarska nachází skutečně nespočet. Rozhodně si tak nesmíte nechat ujít nádherné historické centrum, které si doopravdy zamilujete. Těšit se můžete třeba na kostel svaté Máří Magdaleny, postavený v 18. století. Za prohlídku pak stojí také barokní roubený dům U Frída, jež Vás na první pohled zaujme neobvyklým dřevěným podloubím.

Naopak Expozice Českého Švýcarska je jako stvořená pro všechny, kdo mají chuť, dozvědět se něco více o regionu a jeho zajímavostech. Nejen, že se zde seznámíte s historií Děčínska, ale taktéž na Vás čeká řada interaktivních exponátů. Vyzkoušíte si tak třeba práci ve mlýně, vydáte se na průzkum labyrintu a poznáte lososí cestu. Uvidíte, že domů se Vám odtud chtít určitě nebude, a tak uděláte nejlépe, když si sjednáte to nejlepší ubytování a zdržíte se delší čas. 

Krásná Lípa 2

Do Krásné Lípy nejen za historií a kulturou

Podobně jako řada okolních obcí, nabízí také toto oblíbené severočeské město svým návštěvníkům pestré kulturní vyžití se spoustou zábavy. Rozhodně si tak nesmíte nechat ujít třeba populární sraz majitelů motocyklů zvaný Čechie Böhmerland. Milovníci příjemné hudby, dobrého jídla a skvělé zabavy pak zajisté ocení Mezinárodní folklorní festival. Pokud se vydáte do Krásné Lípy před Vánocemi, čekají na Vás zase populární adventní slavnosti a samozřejmě také tradiční novoroční ohňostroj.

Pakliže Vás láká spíše aktivní dovolená plná zážitků, taktéž se zde nudit nebudete. Budete-li mít chuť, navštivte třeba Sportovní areál České Švýcarsko, kde na Vás čeká nejen kvalitní ubytování, ale i spousty zábavy. Vyzkoušet můžete třeba minigolf, plážový volejbal a samozřejmě i stolní tenis. Naopak pro rodiny s dětmi je připraveno moderní hřiště se spoustou atrakcí, které si zamilují úplně stejně jako mlsání v Čokoládovně Mana.

V okolí Krásné Lípy si zaručeně přijdete na své

Toužíte po tom, proměnit obyčejnou dovolenou v neobyčejné dobrodružství, na které nikdy nezapomenete? Potom určitě nezůstávejte pouze na jednom místě, ale zamiřte také do okolí Krásné Lípy, které si skutečně zamilujete. České Švýcarsko Vám totiž nabídne nejen toulky hlubokými kaňony a dubovými lesy, ale těšit se můžete také na řadu kuriozit. Na mysli samozřejmě máme slavnou Pravčickou bránu, unikátní pískovcový útvar, jež rozhodně nesmíte minout.

Dovolená v Severních Čechách ale láká také k návštěvě města Ústí nad Labem, kde se nudit rozhodně nebudete. Čeká zde na Vás nejen přehlídka moderní architektury, ale také prastarý hrad Střekov, vypínající se vysoko nad řekou. Rodiny s dětmi zase nesmí minout místní ZOO, a také zámeček Větruše, kam se dostanete z centra lanovkou, Vás okouzlí. Nejen, že si odtud vychutnáte hezký výhled na celé Ústí, ale těšit se můžete také na prvotřídní ubytování.

Krásná Lípa 3

V horkých letních dnech si zase nenechte ujít výlet k jezeru Milada, obklopenému rekreační oblastí, na místě, kde se dříve nacházel hlubinný důl. Dopřejete si tady relax na pláži, a taktéž si užijete spousty zábavy s přáteli. Naopak v zimních měsících stojí za to navštívit ski areál Komáří vížka, kde si přijdou na své všichni milovníci lyžování a snowboardingu. Před odjezdem domů se pak ještě nezapomeňte zastavit v Teplicích, jež Vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou, a především relaxem v lázních. 

Užijte si výhodné ubytování v Krásné Lípě

Půvabné město plné památek, svým návštěvníkům nabízí nejen skvělé kulturní a sportovní vyžití, ale také levné ubytování za skvělé ceny. Záleží přitom jen na Vás, zda dáte přednost cenově dostupnému penzionu, anebo raději zvolíte komfortní apartmány. Stejně tak nechybí ani prvotřídní hotely pro ty nejnáročnější, z nichž si určitě vyberete. Samozřejmostí je i ubytování v soukromí a ten, kdo si chce naopak užít spíše klid a pohodu, může vyzkoušet naše chaty a roubenky k pronájmu. 

Krásná Lípa Vás zve na příjemnou dovolenou spojenou s toulkami přírodou, prohlídkou památek a putováním po stavebních slozích. Máte-li proto chuť, dopřát si nezapomenutelný pobyt plný zábavy, kultury a sportu, neváhejte, sjednejte si to nejvýhodnější ubytování a do Krásné Lípy se určitě vydejte.