Ideální místo pro Váš tématický pobyt

Rekreační chata Sempra se nachází v obci Staré Křečany na rozhraní Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko. Obec je vzdálena od Ústí nad Labem zhruba 70 km.

Celoročně rádi ubytujeme hosty v hlavní budově s celkovou kapacitou až pro 52 osob a v letním období také v šesti chatkách s kapacitou pro 30 osob. Na výběr máme jeden 2, dva 4 a čtyři 6-lůžkové pokoje. Všude najdete samostatné postele, v 6-lůžkových pokojích se nacházejí i patrové postele. Pokoje mají v přízemí dvě společné koupelny se sprchovým koutem a toaletou (dámská a pánská) a dvě samostatné toalety na patře.

V přízemí je pro Vás k dispozici společenská místnost, která slouží jako jídelna. Každý den tu pro Vás připravujeme chutné snídaně, obědy a večeře. Pro občerstvení v průběhu dne je pro Vás k dispozici bar. V jídelně najdete kromě jídelních stolů, televizi, DVD přehrávač, video, knihovnu a společenské hry. V mezipatře si odpočinete na prostorné chodbě s pohovkou, kde budete mít dobrý výhled na všechny pokoje. V podkroví se nachází variabilní prostor, který si můžete přizpůsobit na spaní nebo využít jako další společenskou místnost. Naši hosté mají k dispozici také menší kuchyňský koutek, který obsahuje mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a ledničku.

Chatky nejsou vytápěny a proto jsou v provozu v období od května do září. Najdete v nich samostatné postele, koupelny a toalety mají společné v hlavní budově. V exteriéru na Vás čeká posezení u ohniště a k dispozici budete mít i gril, na kterém si připravíte oblíbené jídla. Příjemně se zrelaxujete na zahradní houpačce, zatímco děti budou dovádět na trampolíně, houpačkách, prolézačkách, skluzavkách nebo pískovišti. V horkých dnech Vám jistě přijde vhod náš venkovní bazén. A abyste se opravdu nenudili, zahrajete si stolní tenis, volejbal či badminton. S parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu zaparkujete až 10 aut.

Pokud si pro strávení Vašich volných chvil vyberete Staré Křečany, určitě neprohloupíte. V okolí na Vás čeká množství zajímavostí, které stojí za to vidět. Zastavte se například na rozhlednách Vlčí hora a Dymník, udělejte si prohlídku zámku Šluknov, jeskyně Vil nebo štolu sv. Jana Evangelisty. Pokud milujete adrenalin, nezapomeňte se zastavit v Adrenalin parku jedlová. V neposlední řadě by byla škoda nenavštívit Chřibský vodopád a Bělské vodopády. V zimě si zasportujete například ve skiareálu Horní Podluží, Jedlová, Mezičky a Ski Polevsko.

Rekreační chata Sempra je ideálním místem pro školení, tábory, pobyty v přírodě, sportovní soustředění, individuální rekreace a mnoho dalších aktivit. Těšíme se na Vaši návštěvu!