Autentická chalupa v Českém Švýcarsku!

Zveme Vás do stylové Chalupy Médium situované v překrásném prostředí okrajové části města Krásná Lípa - Vlčí Hora. Ubytování se nachází jen zhruba 250 metrů od hranice Národního parku České Švýcarsko.

Chcete-li se během Vašeho volného času dokonale vyžít, určitě si u nás přijdete na své v každém ročním období. Okolí chalupy nabízí výborné podmínky pro turistiku (např. Vlčí hora, Buková hora, celý Národní park České Švýcarsko) jakož i cyklistiku. Ve městě Krásná Lípa můžete navštívit muzeum Dům Českého Švýcarska nebo sportovní areál s více hřišti, horelezeckou stěnou a wellness centrem. Doporučujeme Vám i procházku Köglerovou naučnou stezkou, která je známá jako nejstarší naučná stezka v Čechách. Během horkých dní Vás osvěží plavání - Kyjovská přehrada, přehrada Naděje, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou a pod.. V zimě využijete běžkařské dráhy jakož i lyžařské svahy zimního areálu Jiřetín a Ski areálu Jedlová.

Během celého roku Vás velmi rádi přivítáme v naší chalupě s celkovou kapacitou pro 20 hostů. Přízemí chalupy tvoří společenská místnost s posezením, dětskými hračkami, knihovnou a televizí i nadstandardně vybavená kuchyň s jídelním posezením. V přízemí se nachází také 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a 3-lůžková ložnice se samostatnými lůžky a kamny. Situována je zde také koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou (oddělená dveřmi) jakož i další samostatná toaleta. Přízemí dotváří místnost se starým kamenným kotlem a historickými předměty.

Patro je vhodné právě na Váš odpočinek po celodenních aktivitách. Připravili jsme tu pro Vás dvě 2-lůžkové ložnice (z toho jedna průchozí) se samostatnými lůžky, jednu 2-lůžkovou ložnici s manželskou postelí a dětskou postýlkou, dvě 3-lůžkové ložnice (z toho jedna průchozí) s manželskou postelí a samostatným lůžkem a jednu 3-lůžkovou se samostatnými lůžky. Na patře se nachází další koupelna se sprchovým koutem a dvěma toaletami.

Dokonalý relax si dopřejete v upravované zahradě plné květů, zeleně, posezení pod stromy i na terase s možností grilování. Během letních dnů Vás zaručeně potěší příjemný stín pod stromy a vyhřívaný bazén s výhledem na okolní přírodu. Vaše kola a lyže si bezpečně odložíte v chatce na zahradě a auta zaparkujete na pozemku u chalupy. Dopřejte si dovolenou v Českém Švýcarsku i Vy a ubytujte se v naší jedinečné Chalupě Médium!