Chalupa v srdci Českého Švýcarska

Přijďte se ubytovat k nám do Chalupy Arnoltice u Hřenska, nacházející se v klidné obci Arnoltice (lokalita České Švýcarsko), v okrese Děčín.

Okolí Arnoltice Vám nabízí široké možnosti trávení volného času. Ať už hledáte aktivní odpočinek v přírodě nebo kulturní vyžití. České Švýcarsko je známé hlavně svými pískovcovými útvary, údolím řeky Kamenice a v neposlední řadě nádherným lesním porostem. Skvělé osvěžení v letních dnech si dopřejete na nově otevřeném přírodním koupališti, nacházejícím se pouze 800 m od chalupy. Na výlet se můžete vybrat na Pravčickou bránu, Kvádrberk, Rozhlednu na Sokolím vrchu, Rozhlednu Pastýřská stěna, Rudolfův kámen, Vilemíninu stěnu a pod. Za poznáváním a historií se vydejte na Zámek Děčín a do Zoologické zahrady v Děčíně, Oblastního muzea v Děčíně, Muzea koncentračního tábora v podzemní továrny Rabštejn nebo na Zříceninu hradu Falkenštejn. Cyklisté ocení Labskou cyklotrasu. O zábavu i relax se Vám během celého roku postará Aquapark Děčín. V zimě si skvěle zalyžujete v lyžařských střediscích Ski Telnice nebo Ski areál Polevsko.

Naše útulně a stylově zařízená Chalupa Arnoltice u Hřenska, Vám nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou pro maximálně 10 osob (včetně přistýlek). Ubytování je vhodné pro rodinky s dětmi a menší skupinky přátel a známých.

V přízemí chalupy si hosté posedí v obývací místnosti s krbem, barem, pohovkou, podívají se na dobrý film v televizoru se satelitním příjmem nebo si vyslechnou dobrou hudbu z rádia. S obývací místností je přímo propojená plně vybavená kuchyň s jídelním posezením, elektrickou troubou a sporákem, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, toustovačem, ledničkou a mrazákem. V přízemí je rovněž situována i koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V objektu je hostům k dispozici i další samostatná toaleta.

Klidný a ničím nerušený spánek si dopřejete na patře chalupy v některé ze 4 ložnic, 1-lůžkové se samostatným lůžkem, 2-lůžkové s manželskou postelí, 3-lůžkové se samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami na rozkládací posteli a 4-lůžkové se dvěma manželskými postelemi.

Pro všechny hosty je na pozemku připravené posezení před vstupem do chalupy. V zahradě je zas k dispozici altán s posezením, zahradní krb, hřiště na volejbal, fotbal, ping-pongové stůl, pískoviště a dětská houpačka. Pokud k nám zavítáte s lyžemi a koly, tyto Vám rádi odložíme v garáži. Parkování Vašich aut je zajištěno přímo v oploceném areálu objektu. Přijďte si k nám odpočinout do nádherné lokality Českého Švýcarska. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Chalupě Arnoltice u Hřenska!