Bungalovy v kempu s vynikající polohou

Kemp Děčín se nachází v centru města Děčín. I když je umístěn přímo ve městě, je vynikajícím výchozím bodem pro turistiku v Národním parku České Švýcarsko a Labských pískovcích.

Vydejte se pozorovat přírodní krásy pěšky či na kole, oblíbenými cíli jsou Děčínský Sněžník, Tiské skály a Pravčická brána. Cyklisté si mohou vyrazit i do nedalekého Německa, například do Drážďan. Poznejte Labský kaňon z řeky na raftech nebo kánoích, na Labi si také zarybaříte. Ve městě Děčín najdete zábavu pro celou rodinu, vezměte své ratolesti do ZOO Děčín, do zámku nebo do termálního aquaparku.

Od dubna do října provozujeme kemp, ve kterém Vám nabízíme ubytování v osmi 5-lůžkových bungalovech. Také pronajímáme obytné stany pro čtyři osoby. Samozřejmě si u nás můžete zaparkovat Váš karavan nebo postavit stan a využít jednu ze 48 elektrických přípojek.

Všechny bungalovy jsou vybaveny stejně. Najdete zde palandu, jejíž spodní část je dvojlůžko, a rozkládací pohovku, která slouží jako lůžko pro dvě osoby. K dispozici je Vám i stůl se židlemi. Součástí bungalovu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Všichni návštěvníci kempu mohou využívat společnou kuchyň se dvěma dvouplotýnki, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Na společné posezení Vám poslouží stoly s lavičkami v exteriéru, v party stanu nebo v jurtě, kde najdete i pohovku. Společné koupelny a toalety jsou rozděleny na dámskou a pánskou část, spolu máte k dispozici 10 sprch a 13 toalet. Rovněž je připravena koupelna se sprchovým koutem a toaletou pro hendikepované. Pokud k nám přijíždíte na delší dobu, určitě oceníte pračku a sušičku. Pro nejmenší Vám poskytneme dětskou postýlku. V celém kempu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro větší skupiny zajišťujeme stravu, snídaně, polopenzi nebo plnou penzi, které dovážíme a podáváme v jurtě.

Ke kempu patří i bar, kde se osvěžíte chlazenými nápoji nebo si pochutnáte na pečené klobásce. Dětské hřiště jistě potěší všechny děti, zahrát se mohou na pískovišti, houpačce, skluzavce či trampolíně. V areálu kempu máte mnoho možností sportovního vyžití, kromě toho, že si na trávníku zahrajete míčové hry, můžete si zapůjčit různé sportovní vybavení. S koly a koloběžkami vyrazíte na cyklostezku, na kterou se napojíte přímo u kempu, rafty a kanoe Vám poslouží na Labi, která teče poblíž a ferratové vybavení použijete na Via Ferrata Pastýřská stěna. V kempu najdete až 40 parkovacích míst, pro obyvatele bungalovov jsou za příplatek. Přijďte k nám na dovolenou plnou aktivit a zážitků v Kempu Děčín.