Stylový hotel v Českém Švýcarsku!

Hledáte stylové ubytování v blízkosti Národního parku České Švýcarsko? Hotel U Zeleného stromu je pro Vás výborným řešením. Nachází se ve vesničce Janov, okres Děčín, nedaleko pohraniční obce Hřensko.

Vynikající poloha hotelu zajišťuje docházkovou vzdálenost do těch nejkrásnějších míst Českého Švýcarska. Jen 300 metrů od hotelu se Vám naskytne krásný výhled na celý národní park z místní rozhledny. Skalní kaňony Edmundova a Divoké soutěsky jsou zárukou zážitku na celý život a to prostřednictvím jedinečně plavby na pramicích. Překrásný je také skalní most Pravčická brána, největší svého druhu v Evropě. Doporučujeme Vám také skalní vyhlídkový komplex Belveder, který patří k nejkrásnějším vyhlídkám národního parku. Pokud máte rádi zimní sporty, aktivní trávení zimní dovolené si může dopřát v Ski areálu Horní Podluží nebo Ski areálu Jedlová.

V našem hotelu Vás srdečně přivítáme během celého roku. Hotel disponuje celkovou kapacitou pro 27 hostů a nabízí Vám na výběr tyto pokoje:

- jeden 1-lůžkový pokoj se samostatným lůžkem,
- čtyři 2-lůžkové pokoje, z toho dva s manželskou postelí a dva se samostatnými lůžky,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem, z toho jeden navíc s možností přistýlky,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 3-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, jeden se samostatným lůžkem, druhý s manželskou postelí,
- jeden 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, jeden se samostatnými lůžky, druhý s manželskou postelí.

Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V prostorách hotelu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Velmi rádi Vám v naší restauraci propojené s barem připravíme snídaně a večeře či vynikající kávičku. Navíc si zde můžete zahrát i kulečník. K dispozici je sál vhodná i jako konferenční místnost s možností zapůjčení techniky. Během pěkných dnů si posedíte na zahradní terase, v případě zájmu si můžete na zahradě i grilovat nebo zahrát kuželky. Vaše lyže a kola Vám odložíme v prostorách vhodných pro jejich úschovu, kde se Vám zároveň i usuší. Auta zaparkujete přímo u hotelu.

Kromě Hotelu U Zeleného stromu Vás velice rádi ubytujeme i v našich depandance Bušeranda a Mája. Těšíme se na setkání s Vámi!