Rodinný penzion v centru lázní!

Penzion Diana *** je situován v klidném prostředí, s výbornou dostupností do centra města a zároveň v blízkosti krásných zelených parků města Teplice nad Bečvou.

Kromě významných lázní, které se ve městě Teplice nad Bečvou nacházejí, je okolí penzionu velmi zajímavé na mnoha atrakce. Cyklisté se potěší cyklistické trase Bečva a turisté se zajisté rádi vydají na Hrad Helfštýn a Státní hrad Bouzov. Historii našich předků si přiblížíte ve Valašském muzeu v přírodě, kde se každoročně konají vyhledávané jarmarky a akce. Krásný je také výlet k Zámku v Přerově, do větších měst Olomouc a Kroměříž. S dětmi se Vám jistě vyplatí jít do ZOO Svatý kopeček u Olomouce a Zlínské zoologické zahrady. Pokud patříte mezi aktivní lyžaře, lyžování na Vás čeká v Ski areálech Potštát, Tesák a Troják.

Náš penzion Vám celoročně nabízí ubytování v pokojích a apartmánu s celkovou kapacitou pro 42 osob včetně přistýlek. Ubytujeme Vás v:

- dvou 1-lůžkových pokojích z toho jedném bezbariérovém,
- patnácti 2-lůžkových pokojích,
- dvou 3-lůžkových pokojích,
- jednom 2-lůžkovém apartmánu s možností dvou přistýlek.

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny televizí se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán sestává z ložnice s manželskou postelí, obývací místnosti s televizí se satelitním příjmem a kompletně zařízené kuchyně. V koupelně apartmánu jsme pro Vás připravili vanu a toaletu. V případě potřeby Vám rádi připravíme i dětskou postýlku. Ve všech prostorách penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Vydatnou snídani si vychutnáte v restauraci s krbovými kamny, která Vám je v sezóně k dispozici celodenně, v mimosezóně jen ráno a během víkendových pobytů. Rodinné oslavy nebo svatby Vám rádi uspořádáme přímo v prostorách restaurace (kapacita 46 hostů) nebo v útulném salonku v mysliveckém stylu. Abychom Vám během Vašeho pobytu zajistily maximální komfort k dispozici je Vám také sauna pro 4 osoby a možnost objednání soukromé masáže přímo v penzionu.

S čímkoliv Vám rádi poradíme a pomůžeme na recepci, kde je také možné platit kreditní kartou. V klidném prostředí obklopeném parky si v kruhu blízkých posedíte v našem altánku, kde Vám rádi poskytneme i gril. Auta zaparkujete bezplatně u penzionu.

Přijďte si vychutnat volné chvíle do Penzionu Diana *** a dopřejte si maximální komfort během Vašeho pobytu. Těšíme se na Váš pobyt!