S vlastní saunou v centru lázní!

Srdečně Vás zveme do rodinného Penzionu Diana ***, který je situován v klidném prostředí krásných zelených parků, blízko centra oblíbené lázeňské obce Teplice nad Bečvou. Obec leží v okrese Přerov našeho malebného Olomouckého kraje.

Penzion Vám celoročně nabízí stylové ubytování v pokojích a apartmánu s celkovou kapacitou pro 46 osob včetně 3 přistýlek pro děti. Ubytujeme Vás v:
- dvou 1-lůžkových pokojích z toho jedném bezbariérovém,
- patnácti 2-lůžkových pokojích,
- dvou 3-lůžkových pokojích,
- jednom 2-lůžkovém apartmánu s možností tří přistýlek.

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny televizí se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán sestává z ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, obývací místnosti s pohovkou (přistýlka pro 2 osoby), televizí se satelitním příjmem a kompletně zařízené kuchyně. V koupelně apartmánu jsme pro Vás připravili vanu a toaletu. V případě potřeby Vám rádi připravíme i dětskou postýlku a do větších pokojů další 3 přistýlky. Ve všech prostorách penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Vydatnou snídani si vychutnáte v restauraci s krbovými kamny, která Vám je v sezóně k dispozici celodenně a v mimosezóně zase ráno a během víkendových pobytů. Rodinné oslavy nebo svatby Vám rádi uspořádáme přímo v prostorách restaurace (kapacita 46 hostů) nebo v útulném salonku v mysliveckém stylu. Abychom Vám během Vašeho pobytu zajistily maximální komfort k dispozici je Vám také sauna pro 4 osoby a možnost objednání soukromé masáže přímo v penzionu.

S čímkoliv Vám rádi poradíme a pomůžeme na recepci, kde je také možné platit kreditní kartou. V klidném prostředí obklopeném parky si v kruhu blízkých posedíte v našem altánku, kde Vám poskytneme i gril. Auta zaparkujete bezplatně u penzionu.

Kromě významných lázní, které se ve městě Teplice nad Bečvou nacházejí, je okolí penzionu velmi zajímavé na mnoha atrakce. Cyklisté se potěší cyklistické trase Bečva a turisté se zajisté rádi vydají na Hrad Helfštýn a Státní hrad Bouzov. Historii našich předků si přiblížíte ve Valašském muzeu v přírodě, kde se každoročně konají vyhledávané jarmarky a akce. Krásný je také výlet k Zámku v Přerově, do větších měst Olomouc a Kroměříž. S dětmi se Vám jistě vyplatí jít do ZOO Svatý kopeček u Olomouce a Zlínské zoologické zahrady. Pokud patříte mezi aktivní lyžaře, lyžování na Vás čeká v Ski areálech Potštát, Tesák a Troják.
Přijďte si vychutnat volné chvíle do Penzionu Diana *** a dopřejte si maximální komfort během Vašeho pobytu. Těšíme se na Váš pobyt!