Chata v příjemném prostředí na samotě

Chata Rajnochovice je situována na samotě u obce Rajnochovice. V okolí chalupy Vás nebude rušit nic, klidně si vychutnáte šum okolního lesa a žblnkot blízkého potoka.

Vyberte se na turistiku do oblasti Hostýnské vrchy nebo využijte cyklostezky v okolí. Za poznáváním historie se vyberte do města Kroměříž, kde najdete hrad a zámek, na hrad Helfštýn nebo do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Děti nejvíce potěší návštěva zoologické zahrady v Lešné. V letním období se můžete osvěžit na koupalištích v Osíčku, Bystřici pod Hostýnem nebo v Rusavě. Krytý bazén ve Valašském Meziříčí je Vám k dispozici během celého roku. V zimě vyzkoušejte svahy skiareálů Tesák a Troják.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v chatě s kapacitou pro 19 až 22 osob. Polohou a dispozicí je chata vhodná pro několik rodiny s dětmi na společné dovolené nebo skupinu přátel.

Ve společenské místnosti strávíte společné chvíle hraním společenských her nebo sledováním televize s kabelovým příjmem, využijete i DVD přehrávač, při tom se usadíte na pohodlném gauči, který je po rozložení možné využít jako přistýlku pro dvě osoby. K dispozici je Vám zde také jídelní stůl se židlemi. Kuchyň je od společenské místnosti jen částečně oddělená. Pro přípravu jídel podle vlastních chutí Vám poslouží plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, kávovar, rychlovarná konvice i topinkovač.

Na odpočinek se uložíte v některé ze šesti ložnic, najdete zde tři 2-lůžkové, dvě 4-lůžkové a jednu 5-lůžkovou. Každá je vybavena příslušným počtem samostatných lůžek, které je možné podle potřeby spojit či rozdělit. Jako další lůžko využijete rozkládací křeslo, které se nachází na chodbě a je možné jej přemístit podle potřeby. Pro Vaše naprosté pohodlí se v chatě nacházejí dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a toaletou, druhá se sprchovým koutem a vanou, a dvě samostatné toalety. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V příznivém počasí budete chtít určitě trávit čas venku, poseďte na terase nebo pod pergolou, za dlouhých letních večerů si připravte dobroty na grilu nebo na ohništi. Děti rády stráví čas na trampolíně. Ve vstupní hale si můžete zahrát stolní fotbal. Hala je dostatečně prostorná a je zde možné v případě potřeby uložit i kola. Přímo u chaty je možné zaparkovat až 5 aut.

Dopřejte si klid lesa na Chatě Rajnochovice. Těšíme se na Vás!