Penzión v krásném, klidném prostředí

Penzion Kvítkov je umístěn asi 6 km jihozápadně od České Lípy v klidné obci Kvítkov, ve směru na Úštěk. V našem penzionu nabízíme pohodlné ubytování pro páry, rodinky a obchodní cestující s možností využití kongresové místnosti.

Penzion je k dispozici celoročně s celkovou kapacitou pro 28 osob. Vybrat si můžete kterýkoliv ze sedmi 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na pohodlných lůžkách, na vyvýšeném patře, ke kterým se dostanete po výsuvných schůdcích. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Jeden z pokojů je větší se samostatnou kuchyní (stejně vybavenou) a koupelnou s vanou a toaletou. Ostatní pokoje disponují koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V případě potřeby Vám připravíme dětskou postýlku a vysokou jídelní židli.

V přízemí je k dispozici společenská sál s jídelními stoly, barem a velkou televizí. Je vhodná pro pořádání svateb, společenských akcí a rodinných oslav. Penzion je určen i pro firemní akce a prezentace, které se uskutečňují také v sále (kongresové místnosti) s celkovou kapacitou pro 35 osob. Dále se zde nachází kuchyň s keramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou s mrazákem. Po dohodě Vám připravíme chutnou snídani, polopenzi a zajistíme také pestré rauty.

Svůj pobyt si zpříjemníte na terase s venkovním posezením s možností grilování. Pro aktivní máme k dispozici na zapůjčení kola a kurt na plážový volejbal. Vínko si vychutnáte ve vinném sklípku a v případě zájmu Vám uděláme exkurzi naší domácí pěstitelskou pálenicí. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Své auta si bezpečně zaparkujete přímo v areálu penzionu. Svá kola si pohodlně uskladníte v místnosti v přízemí a auta si pohodlně zaparkujete přímo v areálu penzionu.

Okolí penzionu nabízí různé kulturně - historické památky, jako je zřícenina hradu Kvítkov, zámek Zahrádky, zřícenina hradu Rybná, zřícenina hradu Milčany, zámek Vítkovec, Stvolínky či Horní Libchava. Region je populární i díky Nizozemským rybníkem, které ocení milovníci vodních sportů či rekreační rybáři. Vykoupat se můžete i na nedalekém Máchově jezeře, sportovním areálu Česká Lípa a relax si vychutnáte v aquaparku Staré Splavy. Výlet si můžete udělat i na nedaleké pískovcové útvary vřesoviště a Peklo.

Pokud hledáte útulné ubytování v klidném prostředí s kongresovou místností, Penzion Kvítkov je tu pro Vás.