I vínný sklep - zastavte se na pohárek!

Pohodová atmosféra a vzduchem šířící se vůně vínka. I taková může být jedna z představ, jak strávit dovolenou či prodloužený pobyt v rodinném Penzionu u Palečků. Náš penzion se nachází v obci Zaječí přímo nad naší vinárnou.

Region nabízí širokou škálu aktivit. Ať už se rozhodnete pro cyklotúry nebo nenáročné procházky, doporučujeme Vám navštívit Minaret, Zámek Lednice nebo Chateau Jan. Spolu s dětmi se zabavíte v Lanovém parku Pirátská loď nebo vyberte na Rozhlednu Maják Přítluky. Během léta se dá koupat ve Vodní nádrži Nové Mlýny a celoročně v Aqualandia Moravia. Zima je skvělá na běžkování nebo sáňkování na místních kopcích.

Ubytovat se v našem stylovém Penzionu u Palečků můžete celoročně. Celkově máme pro hosty připraveno až 28 lůžek (včetně 4 přistýlek). Vybrat si u nás můžete z těchto pokojů:
- dvou 2-lůžkových pokojů,
- dvou 3-lůžkových pokojů,
- dvou 4-lůžkových pokojů,
- jednoho 6-lůžkového pokoje.

Každý z pokojů je vybaven příslušným počtem lůžek, televizí a klimatizací (kromě pokoje č.3). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem (v 3-lůžkovém vana) a toaletou. V celém objektu nechybí zabezpečeno bezplatné WiFi připojení na internet.

Výborné jídla si připravíte ve dvou společných kuchyňkách. Samozřejmě, umíme Vám připravit i snídani. V naší vinárně prožijete výborný degustační zážitek. Děti se zabaví v koutku s hračkami. Za poplatek Vám zapůjčíme gril. K dispozici máme místnost na uschování kol. Parkování Vašich aut jsme zajistili přímo u penzionu. Už nyní se spolu s Vámi těšíme na Váš výjimečně prožitý čas u nás.