Pěkné apartmány na starobylé faře

Přijměte pozvání do našeho Ubytování na faře, které leží uprostřed klidné jihočeské vesničky Sudoměřice u Bechyně.

Od počátku dubna do konce října se můžete ubytovat v jednom z našich dvou apartmánech Ubytování na faře, jehož kapacita je přizpůsobena pro maximálně 10 osob. Vybrat si u nás můžete:
- Oranžový apartmán pro 5 osob,
- Zelený apartmán pro 5 osob.

Oba apartmány jsou vybaveny příslušným počtem samostatných lůžek a stolkem se sezením. V každém se také nachází kuchyň, kde si můžete uvařit skvělé speciality. Součástí každé je lednice a mikrovlnná trouba. V oranžovém apartmánu je el. vařič, v zeleném apartmánu je el. sporák s troubou. V každém apartmánu je umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V objektu jsme zajistili WiFi připojení na internet.

Na upravené zahrádce si můžete odpočinout na posezení nebo využívat naše multifunkční gastronomické zařízení - vnější kamennou pec. Dětem je k dispozici dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Po dohodě můžeme uchovat Vaše kola. Parkování je zajištěno přímo při ubytování.

V blízkosti fary je restaurace s letním posezením, potraviny, pošta i autobusová zastávka. Aktivních potěší cyklistika i turistika, případně vodáctví. Spolu s dětmi můžete jezdit na koni nebo letět balonem. V Černické oboře je ráj pro golfisty - golfové hřiště s 9 jamkami. V Bechyni Vás potěší množství lázeňských procedur i prohlídka zámku. V zimě se můžete sáňkovat na kopečku za ubytováním. Lyžování je možné ve středisku Sportrelax centrum Monínec.