Luxus a dovolená snů v Jižních Čechách!

Přijďte si vychutnat dovolenkové chvíle do Roudné u Soběslavi, v okrese Tábor, kde na Vás čeká stylové ubytování v Chatě Luxuska.

Pokud přemýšlíte nad tím, kam se vydat během Vašeho volného času, doporučujeme procházku do blízkého lesa, cyklovýlety po Jižních Čechách či rybolov v řece Lužnice i v nedaleké "Pískovně". Přímo v Roudné si můžete zahrát tenis, v blízké obci Obora zahrát golf a v případě zájmu o fitness, squash či solárium zajděte do Plané nad Lužnicí či Tábora. Pěkné jsou výlety k okolním hradům a zámkům jako jsou např. Kozí hrádek, Choustník a Červená Lhota.

Nabízíme Vám ubytování v Chatě Luxuska, která je uzpůsobena pro maximálně osm hostů. Je tak výbornou volbou pro pobyty rodin s dětmi či skupinku přátel. Přízemí chaty je bezbariérové.

Chatu tvoří obývací prostor s komfortním koženým gaučem, krbem, televizí a HiFi systémem s CD přehrávačem. V obývací místnosti je možné využít gauč i jako přistýlku pro jednu osobu. Tato místnost je propojená s kompletně zařízenou kuchyní a jídelní částí. Váš klidný spánek si dopřejete v jedné 1-lůžkové ložnici, dvou 2-lůžkových ložnicích s manželskou postelí a jedné 3-lůžkové ložnici se samostatnými lůžky (jedna 2-lůžková a 3-lůžková ložnice sdílejí společný balkon). V chatě je k dispozici moderně zařízená koupelna s masážní sprchou, rohovou vanou, pračkou a toaletou jakož i další samostatná toaleta v podkroví. V případě zájmu Vám přichystáme dětskou postýlku. V chatě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na oploceném pozemku chaty je pro Vás připravena zastřešená terasa s exteriérovým posezením, zděným zahradním krbem a stolním tenisem. Dokonalý relax si dopřejete ve vyhřívaném a krytém bazénu (rozměry: 7 m x 3 m x 1,3 m, v provozu od 01.05 do 01.10). Dětičky se zajisté potěší dětskému koutku s pískovištěm, houpačkou a skluzavkou. Vaše auta si zaparkujete přímo při ubytování na zastřešeném parovacím stání.

V případě zájmu jsou Vám k dispozici také naše další chaty situované v blízkosti Chaty Luxuska. V nabídce máme:
- Chatu Provence s bazénem a kapacitou pro tři hosty. V chatě se nachází obývací místnost s jednou přistýlkou, plně vybavený kuchyňský kout, jídelna, 2-lůžková ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
- Chatu Klídek s bazénem a kapacitou pro čtyři hosty. K dispozici je Vám zde obývací místnost s jednou přistýlkou, kompletně vybavený kuchyňský kout, jídelna, dvě 2-lůžkové ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
- Chatu Rybářka s bazénem a kapacitou pro pět hostů. Chata disponuje obývací místností s jednou přistýlkou, vybaveným kuchyňským koutem, 2-lůžkovou, 3-lůžkovou ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
- Chatu Bungalov s bazénem a kapacitou pro pět hostů. V chatě je pro Vás připraven obývák, plně vybavená kuchyň, 2-lůžková a 3-lůžková ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a samostatná toaleta.

Ve všech chatách je zabezpečené WiFi připojení na internet, venkovní posezení, možnost grilování a parkování přímo při ubytování.

Zaujala Vás nabídka Chaty Luxuska nebo byste si přáli rezervovat některou další z našich chat? Neváhejte nás kontaktovat. Už teď se těšíme se na Váš pobyt!