Chata s vířivkou u lesa a ohrad s koňmi

Ubytování Ranč Malenice se nachází na samotě u lesa v regionu Strakonicko v Jižních Čechách. Je umístěno na okraji našeho jezdeckého areálu v těsné blízkosti lesa a pastvin s koňmi.

Léto u nás nabízí možnosti koupání v přírodní vodní nádrži Husinec, Boubínském nebo Chalupském jezírku. Příznivci koupališť mohou navštívit koupaliště Volyně, Plavecký areál Strakonice či Aquapark Horažďovice. Dobrý tip na rodinný výlet je Krokodýlí ZOO Protivín nebo ZOO Hluboká. V zimním období si můžete zalyžovat v Skiareálu Kubova huť nebo v Javorníku.

Nově zrekonstruovaná chata disponuje maximální kapacitou 8 osob po celý rok. Pronajímá se pouze jedné samostatné skupině jako celý objekt minimálně na tři a více nocí.

V chatě najdete společnou obývací místnost s dvěma pohovkami a plochým televizorem, plně vybavenou kuchyň s jídelním posezením, ledničkou s mrazákem, myčkou nádobí, keramickou varnou deskou, elektrickou troubou a rychlovarnou konvicí. Součástí chaty jsou čtyři ložnice, každá s manželskou postelí. Zároveň se zde nachází také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Kromě ubytování nabízíme i dovolenou s vlastním koněm. Koně jsou ustájena na přilehlých pastvinách v bezprostřední blízkosti chaty, přičemž mají k dispozici i pískovou jízdárnu. Ustájení koní probíhá formou volného ustájení na pastvinách pod přístreškách. Milovníci koní ocení krásné projížďky na koních do okolní přírody.

Naši hosté využijí terasu s venkovním posezením, zahradním krbem, houpací sítí a vnější vířivkou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet a tři parkovací místa.

Přijeďte strávit aktivní dovolenou uprostřed nádherné přírody a ubytujte se v našem Ubytovaní Ranč Malenice. Už nyní se na Vás těšíme.