Romantický zámek v srdci Vysočiny

Přestavovali jste si někdy, jaké by to bylo strávit několik dní na zámku? Zveme Vás do našeho Zámku Úsobí, který se nachází v Úsobí, v srdci Vysočiny, na skok od míst s bohatou historií (Jihlava, Havlíčkův Brod a Humpolec). Posaďte se do historického křesla, přečtěte si sto-leté knihy z knihovny nebo se vyspěte v naší historické posteli apartmánu.

Pokud Vás láká poznávání okolí, určitě si na svůj pobyt přibalte kola nebo hůlky na nordic walking. Neméně dobře padne procházka poblíž rybníka (s možností rybolovu) nebo si naplánujte túru po značených trasách vedoucích až přímo do Vysočiny. V létě se vykoupete v bazénech Koupaliště v Úsobí nebo přírodních lomů Slavníči a Pavlově i u Lipnice nad Sázavou. Historii poobdivujete v Havlíčkovém Brodě, v Lipnici nad Sázavou i prohlídkami podzemí v Jihlavě a Telči. Děti potěší ZOO v Jihlavě. V zimním období si zalyžujete na svazích lyžařských středisek Šacberk, Čeřínek a Luka nad Jihlavou.

Cítit se jako v pohádce u nás můžete každý jeden den v roce. Zámek Úsobí je kapacitně přizpůsoben pro 30 (maximálně až 40) hostů. Vhodný je tak na rodinné oslavy, svatby, firemní školení a večírky případně jiné kulturní akce. Vybrat si u nás můžete:
- jeden 2-lůžkový Červený apartmán s manželskou postelí a dvěma přistýlkami v ložnici,
- jeden 2-lůžkový Lovecký apartmán s manželskou postelí a dvěma přistýlkami v ložnici,
- jeden 2-lůžkový Svatební apartmán s manželskou postelí a dvěma přistýlkami v ložnici,
- jeden 5-lůžkový Dámský apartmán s manželskou postelí v jedné ložnici, s manželskou postelí v druhé ložnici, jedním lůžkem v obývacím pokoji a možností dvou přistýlek v obývacím pokoji.

Každý apartmán je typický díky jeho ladění vybavení. Ve výbavě každého se nachází kromě ložnicové části i obývací pokoj s krbem nebo krbovou kamnou, rádiem a nábytkem sloužícím k odpočinku. Všechny 2-lůžkové apartmány jsou také vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V 5-lůžkovém apartmánu je k užívání vana, proto není vhodný pro imobilní hosty. V 5-lůžkovém si připravíte i co-to k občerstvení díky mini kuchyňce. Zbývající lůžka jsou formou rozkládacích postelí, umístitelných do apartmánů. V rámci šenku je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Prožívat odpočinek během pobytu u nás můžete v privátní vířivce nebo během masáže. Na recepci Vám poradí náš ochotný personál a uschová Vám kola i lyže. V exteriéru využijete posezení, ohniště i krb. Děti se zabaví na hřišti nebo v dětském koutku s hračkami. K dispozici je u nás restaurace s terasou a barem - šenk, salónek, vysvěcena zámecká kaple, kongresová místnost, kulečník, šipky, stolní fotbal, stolní tenis nebo rybolov. Zajistili jsme dětskou postýlku i židličku na krmení. U nás si zajisté přijdete na své. Těšíme se na Vás v Zámku Úsobí, kde stačí zaparkovat auta přímo na hlídaném parkovišti a užívat si výjimečné chvíle.