S bazénem, saunou, rybníkem i farma!

Jsme zaměření na svatby, firemní akce, školy v přírodě.

Nechte se zlákat překrásným prostředím Vysočiny a zavítejte do vesničky Michalovice. Na jejím okraji, téměř na samotě, najdete náš rodinný Penzión Dočkalův mlýn. Jsme zaměření na svatby, firemní akce, školy v přírodě.

Dveře našeho penzionu jsou pro Vás otevřeny během celého roku. Společné prostory jsou bezbariérově přizpůsobeny. Maximální kapacita penzionu představuje 80 lůžek v těchto pokojích a chalupě:
- čtyř 2-lůžkových pokojích,
- šesti 3-lůžkových pokojích z toho je jedna bezbariérová,
- čtyř 4-lůžkových pokojích,
- čtyř 5-lůžkových pokojích,
- jednom 6-lůžkovém pokoji,
- samostatném domku (12-lůžkové chalupě se dvěma ložnicemi) s vlastní kuchyňkou.

Každý pokoj i chalupa je vybavena televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V případě zájmu Vám zajistíme i dětskou postýlku, minibar a trezor. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

V naší restauraci s tradiční českou kuchyní Vám připravíme snídaně, které se podávají formou bufetu. Restaurace je v provozu pouze pro konkrétní rezervace akcí. Dětičky se zde vyhrají v dětském koutku s hračkami. Na zorganizování seminářů a školení slouží konferenční místnost s kapacitou až 50 míst. Při této místnosti se navíc nacházejí sociální zařízení a menší kuchyňka. Mysleli jsme i na Váš odpočinek a zřídili wellness s vyhřívaným bazénem s masážními proudy, infra saunou, lehátky, soukromou sprchou a toaletou.

Během pěkných dnů si posedíte v altánku, můžete zde také grilovat či opékat nebo slavit s přáteli volné chvíle. Ti nejmenší se potěší trampolíně, pískovišti, dětskému domku a skluzavkám. Rádi Vám zapůjčíme horská kola i s přilbami a Vaše kola nebo lyže si odložíte v exteriérovém přístřešku. Zajímavostí je rybník, ve kterém se v létě vykoupete nebo převezete na loďce. Milovníci ocení naši minifarmu s různými zvířátky jako např. ovečky, pávi, koně, králíci, drůbež a další. Vaše auta bezpečně zaparkujete na pozemku s kamerovým systémem.

Pokud se vydáte na výlet do okolí, navštivte Střed Evropy podle Járy Cimrmana v Havlíčkově Brodě, Zámek Úsobí, Hrad Lipnice nad Sázavou nebo Lanové centrum Pavouk. Zaplavat si můžete i na koupališti v Havlíčkově Brodě a koupališti Žabák v Humpolci. Zimní dovolenou strávíte lyžováním ve střediscích Vysoká, Kadlečák, Šacberk apod.

Přijďte si k nám odpočinout, načerpat novou energii a prožít hezké chvíle s blízkými. Uděláme vše proto, abyste u nás cítili příjemně. Těšíme se na Vás v Penzionu Dočkalův mlýn!