Chalupa pod lesem, s bazénem, pergolou

Chalupa Štoky je situována pod lesem, na okraji obce Štoky ve Vysočině. Chalupa je vhodná pro všechny, kteří mají rádi koupání ve venkovním bazénu nebo i grilování.

Chalupa Štoky je připravena pro maximálně 10 osob. Pěkné chvíle si dopřejte ve společenské místnosti s televizí se satelitním příjmem a gaučovým sezením (po rozložení 2 lůžka). Stravování je zajištěné ve vlastní režii - pro přípravu jídel slouží plně vybavená kuchyň s jídelnou. V rámci chalupy jsou dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami.

Spánek jsme zajistili v jedné ze tří ložnic. K dispozici je jedna 2-lůžková s manželskou postelí a dvě 2-lůžkové, každá s manželskou postelí a jedním rozkládacím křeslem. V objektu je samozřejmostí také bezplatné WiFi připojení na internet.

Na upravené zahrádce je postavena pergola s posezením, grilem a ohništěm. Travnatá plocha zas poskytuje prostor na hry Vašich ratolestí. Zchlazení nejen během horkých dnů dobře padne i ve venkovním krytém bazénu. V suterénu chalupy se nachází vinárna zhruba pro 15 lidí. Po dohodě Vám můžeme odložit Vaše kola a lyže v samostatné místnosti. Parkování aut je přímo při ubytování. Těšíme se na Váš osobní kontakt, když Vám prodáme klíče od chalupy a Vy si u nás odpočinete od starostí běžných dní.

Pokud se ptáte, co poblíž chaty najdu, odpověď je jednoduchá - především úžasnou přírodu Českomoravské vrchoviny. Ocení ji cyklisté, pěší turisté i houbaři. Vyhledávaný je také Pamětní smrk, starobylé město Jihlava, historické město Havlíčkův Brod nebo Hrad a zámek Polná. S dětmi se můžete vybrat do ZOO v Jihlavě. Rybáři se potěší blízkým rybníkům. V zimě vyrazíte na běžky nebo si zalyžujete v Skiareálu Luka nad Jihlavou.