Ubytovanie s bazénom, v blízkosti vody

Hledáte dovolenou s příjemným ubytováním v blízkosti vody? Toto všechno a ještě více Vás čeká u nás, v našich nově zrekonstuovaných Apartmánech Sandra, nacházejících se v nádherném prostředí Vranovské přehrady v prostředí Podyjí, jen pár metrů za městečkem Štítary, v okrese Znojmo.

Oblast Vranovské přehrady nabízí širokou škálu rekreačního vyžití - pro houbaře, pěší turisty, cyklisty, plavce i rybáře. V letních měsících si příjemné osvěžení dopřát na Vranovské přehradě, kde si zároveň užijete plavbu na pronajatých loďkách. Dětičky se zajisté potěší vyhlídkovou jízdou vláčkem. Pro nadšence historie doporučujeme návštěvu zámku Vranov nad Dyjí, Cornštejn, hradu Bítov, Starého zámku v Jevišovicích i zámku Uherčice. Zajímavý je i výlet do Skalního labyrintu ve Vranově nad Dyjí. Skvělou lyžovačku si užijete na svazích lyžařských středisek Ski Jalovec i Mrákotín.

Od června do konce září Vás srdečně ubytujeme v našich Apartmánech Sandra, které disponují kapacitou pro 66 hostů. Na výběr máte z těchto ubytovacích jednotek:
- sedmi 2-lůžkových studií se samostatnými lůžky,
- třinácti 4-lůžkových apartmánech se dvěma ložnicemi, v jedné ložnici s manželskou postelí a ve druhé ložnici se samostatnými lůžky.

Studia jsou vybaveny kromě příslušného počtu lůžek vstupem na balkon, vlastním kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickym dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. Samozřejmostí každého studia je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatnou toaletou.

Vybavení apartmánů je rovněž stejné a kromě příslušného počtu lůžek disponují rovněž plně vybaveným kuchyňským koutem i vlastní koupelnou s toaletou. Jeden z apartmánů (č. 1) je bezbariérový. V celém objektu mají hosté možnost využívat bezplatné WiFi připojení na internet.

Všichni ubytovaní hosté mohou během pobytu využívat dvě společenské místnosti nacházející se v přízemí objektu. Hlavní společenská místnost disponuje televizorem se satelitním příjmem, pohovkami, křesly, CD přehrávačem a rádiem s možností vstupu na terasu s posezením. Druhá společenská místnost je vybavena křesly, stoly a pohovkami. V přízemí se nachází také dětský koutek s hračkami, stolem s židlemi a dětským plastovým domečkem. Pro nadšence stolního tenisu jsou připraveny 4 stoly. Skvělé orosené pivo Vám načepujeme v našem výčepu přímo u nás.

V exteriéru ubytování si posedíte u ohniště nebo grilu, kde si zároveň můžete připravit něco dobrého na zub. Také je zde pro hosty připraven neomezený vstup do venkovního bazénu. Na Vaše dětičky tu čeká pískoviště s hračkami, houpačka a trampolína. Svůj volný čas si můžete zkrátit hrou badminton, petangue, nohejbal i volejbal. V případě, že přijdete s jízdními koly a lyžemi, tyto si odložíte v místnosti na to připravené. Na vyžádání Vám zapůjčíme dětskou postýlku a židličku na krmení. Pokud budete potřebovat vyprat a vyžehlit prádlo i tuto službu Vám po dohodě umíme zabezpečit. Svá auta si zaparkujete na travnatém nezpevněném terénu. Těšíme se na Vaši návštěvu!