Loading

Ubytování v Bítově (okres Nový Jičín)

(1 objekt + 9 objektů v okolí 25 km)

Chata Lucka

Bítov (okres Nový Jičín), v rekreační oblasti, u jezera
Ubytování u písečné pláže s půjčovnou!

Hotel Vagónka

Studénka (Bítov (okres Nový Jičín) 10,4 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Zrekonstruovaný rodinný hotel!

Apartmány Tiva

Ostrava (Bítov (okres Nový Jičín) 13,9 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Prostorné apartmány v Ostravě!

Penzion Karin

Ostrava (Bítov (okres Nový Jičín) 14,8 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Zrekonstruovaný apartmá v centru Ostravy

Penzion u Bouchače

Velké Hoštice (Bítov (okres Nový Jičín) 15,3 km vzdušně), na okraji obce / města
S bazénem, saunou a krbem

Hostel Moravia

Ostrava (Bítov (okres Nový Jičín) 17,2 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Levné a pěkné pokoje v centru Ostravy

Penzion Freudův sen

Příbor (Bítov (okres Nový Jičín) 19,0 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
V centru města, pro obchodní cestující

Penzion St. Florian Příbor

Příbor (Bítov (okres Nový Jičín) 19,0 km vzdušně), v obci / ve městě, u letiště
Luxusný penzion se svatebním apartmánem

Penzio Ostrava

Ostrava - Koblov (Bítov (okres Nový Jičín) 19,0 km vzdušně), v obci / ve městě, v c...
3 fantastické apartmány v Ostravě

Mariane 2

Příbor (Bítov (okres Nový Jičín) 19,2 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Luxusní apartmány v historickém centru!
1 - 10 / 10

Bítov

Bítov 1

Malá vesnička Bítov leží v okrese Nový JičínMoravskoslezském kraji. Obklopují ji velká významná města, jako například Klimkovice, Bílovec či Studénka. Nesmíme opomenout Ostravu proslulou hornictvím a historickou Opavu. Od těchto dvou významných měst dělí Bítov pouze třicet minut jízdy autem.

První zmínka o Bítově sahá do roku 1377. Předpokládá se ale, že obec vznikla již dříve. Důkazem je nalezení 120 královských grošů z doby Václava II. Zajímavou stavbou je kaplička s patronem sv. Jana Nepomuckého postavená před rokem 1880. Další raritou jsou lípy, kterým se zde velmi daří. Tak zvaná „Lípa svobody“ rostoucí již 100 let je dokonce vyhlášena památným stromem.

Co vidět v Bítově a okolí

Turisty zaujmou četné rybníky, které se v Bítově nachází. Stojí mezi nimi stylová rybářská chata, kde se pořádají různé slavnosti. Rybníky mohou být vhodné pro příjemně strávený čas v přírodě s rodinou a pro relaxování při chytání ryb s přáteli.

Vesnička je protkána turistickými trasami. Hlavní z nich vede na konečnou stanici příměstské dopravy v Ostravě. Pokud tedy s celou rodinou do Bítova zavítáte, můžete počítat se skvělou dostupností do většího města. Procházkám v přírodě nahrávají také husté lesy v okolí. Ty Vás nalákají na sbírání hub či na sběr lesních plodů.

Pro rodiny s dětmi na dovolené je velkou podívanou nedaleká ZOO Ostrava. Nabízí k vidění zajímavé druhy zvířat a je známá pro své krásné prostředí. V Ostravě dále naleznete hornické muzeum, které patří k nejvyhledávanějším místům. Jedná se o velký areál uhelného dolu a poskytne Vám náhled do historie ostravsko-karvinského hornictví.

Bítov 2

Pro vodní hrátky v létě je přímo stvořený ostravský venkovní aquapark Vodní svět Sareza. Vy i Vaše ratolesti si zde zasportujete a vyřádíte se v bazénech, na skluzavkách a příjemně si odpočinete na masážních lavicích. Po náročném dni se můžete občerstvit v restauraci.

Pro milovníky historie je vhodná Opava. Naleznete zde krásné historické památky, jako jsou budovy v gotickém, renesančním i barokním stylu. Za zmínku stojí barokní zámek Kravaře. Zhlédnete v něm zajímavý barokní interiér z 18. století. Zajímavým výletem může být také výšlap na vyhlídkovou věž kostela sv. Mikuláše Bílovci. Věž je vysoká 50,7 metrů a z jejího ochozu uvidíte krásnou scenérii.

Pohodu a klid v zimních dnech si užijete v lázních Sanatoria Klimkovice, kde je možné absolvovat masáže, relaxační a regenerační procedury nebo navštívit krytý bazén. Velmi oblíbené jsou Pivní a vinné lázně na Stodolní v Ostravě. Zde je také možnost užít si wellness, exotické a orientální masáže a zejména uklidňující pivní či vinné koupele.

Moravskoslezský kraj je velkým lákadlem pro rodiny na dovolené také v zimě. Na sjezdovkách se oddáte všem Vašim oblíbeným sportům. V Beskydech se nachází několik ski areálů, kde si zalyžujete, nebo se projedete na snowboardu. Daleko to nebudete mít např. do střediska Ski areál Vaňkův kopec. Navštívit můžete také Jeseníky na západě Moravskoslezského kraje. Není nic krásnějšího, než se projet na běžkách a být při tom součástí krásné přírody.

Ubytování v Bítově

Pokud si přejete zůstat v těsné blízkosti Bítova, pak je pro Vás to pravé ubytování v některém z dostupných privátů a penzionů. Nachází se v krásné přírodě a je v nich možnost ubytovat i psí mazlíčky. Cena je velmi příznivá a penziony nabízí příjemnou rodinnou atmosféru.

Bítov 3

Chcete-li do ubytování více investovat a dopřát si většího luxusu, pak jsou tu pro Vás připraveny wellness či horské hotely v okolních lokalitách jako je Ostrava, Opava, Malá Morávka či Frýdek-Místek. Komfortně a útulně zařízeny hotely Vám navíc vyřeší stravování na dovolené.

Jste-li srdcem spíše dobrodruzi, pak jistě zavítejte do jednoho z kempů, které leží v krásném prostředí Beskyd a Jeseníků. Nocovat můžete v chatkách nebo ve vlastním stanu. Tato možnost je velmi cenově příznivá a navíc si užijete s rodinou dobrodružství, na které nezapomenete.

Bítov a jeho okolí je velmi poklidný, je proto vhodný pro krásně strávené chvilky v přírodě s Vaší rodinou. A pokud budete mít chuť vyrazit za zábavou, není nic jednoduššího, než navštívit okolní větší města. Neváhejte a zavítejte do této oblasti.