Chalupa na samote - pre skupiny i páry

Zrekonstruovaná Chalupa Annenské stráně se nachází na luční samotě, v údolí Teplé Vltavy, v osadě Račí. Prožívat u nás radostné chvíle můžete i díky hydromasážní vaně.

Cyklistika, turistika i nenáročné procházky si můžete užívat během pobytu u nás. Necelých 200 m od chalupy se napojíte na transšumavskú cyklostezku č. 33. Nejen děti zaujme možnost individuální výuky včelařství spojeného s prodejem medu. Zchladit se v létě můžete ve Vodní nádrži Husinec nebo Koupališti Vimperk i Koupališti Kvilda. Ryby si ulovíte na Křišťanovickém rybníku, Chlumském rybníku i Rybníku Zdíkovec. V zimě si zalyžujete na svazích okolních středisek v místech Nad Kovárnou - Horní Vltavice, Kubova Huť, Strážný, České Žleby aj Mitterdorf.

Ubytovat se jako pár nebo skupinka hostů může v naší Chalupě Annenské stráně maximálně 17 hostů. Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce, přičemž ubytování pronajímáme buď jako celek pro jednu skupinku hostů (během nejžádanějších termínů) nebo i po jednotlivých ubytovacích jednotkách. Varianty:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 6-lůžkový pokoj se třemi manželskými postelemi,
- jeden 6-lůžkový apartmán se dvěma manželskými postelemi v jednom pokoji a jednou manželskou postelí v kuchyni.

Každý pokoj i apartmán má ve výbavě vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V rámci apartmánu navíc využijete kompletně zařízení kuchyňku. Všem hostům k navaření si chutných jídel poslouží kompletně zařízená kuchyně (s el. spotřebiči a kuchyňským nádobím) a velkým jídelním sezením. Nechybí ani společná koupelna s vanou a toaletou + samostatná toaleta. V celé chalupě jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V hydromasážní vaně si během pobytu odpočine nejen Vaše tělo i mysl. Přicházet na nové myšlenky můžete na venkovním posezení na terase nebo při opékání buřtů na ohništi. Mysleli jsme na ratolesti a zdarma Vám umíme zapůjčit jednu dětskou postýlku. K úschově kol, lyží a kočárů máme vyhrazený prostor. Parkování pro osm aut je zajištěno přímo u Chalupy Annenské stráně. Přijměte pozvání na úžasný pobyt u nás. Těšíme se na Vás!