Chalupa na polosamotě u lesa

Vítejte v naší retro Chalupě Vojtěchov, na polosamotě u lesa, nedaleko města Mšeno, 45 km od Prahy.

V prodloužené letní sezóně (1.4. - 31.10.) Vám nabízíme příjemné ubytování s kapacitou 8 lůžek. Společné chvíle si užijete v obývacím pokoji s kamny a posezením, i možností spaní pro 2 osoby. K dispozici jsou společenské hry, knihy. Navazující kuchyň s jídelním koutem pro 4 osoby je vybavena elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, remoskou a v přilehlé chodbě ledničkou s mrazákem a spižírnou. Koupelna se sprchou, umyvadlem a samostatná toaleta jsou samozřejmostí.

V patře chalupy se pohodlně vyspíte v prostorné ložnici se 2 manželskými a 2 samostatnými postelemi. Na vyžádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku i jídelní židličku.
Pro Váš odpočinek a načerpání pozitivní přírodní energie záměrně nedisponujeme WiFi připojením ani TV.

V exteriéru se nachází pískovcové a dřevěné posezení s ohništěm, kde si opečete špekáčky nebo je k dispozici přenosný gril na uhlí. Děti si rády pohrají na pískovišti s místními hračkami. Kola si bezpečně uložíte v garáži, kam se vejde i jiná sportovní výbava nebo kočárky. Jedno parkovací místo je zajištěno přímo u chalupy, další využijete před objektem.

Výborná strategická pozice, křižovatka turistických značek, Vás zajisté vyláká na toulky po okolí, navštívíte nejbližší skalní útvary – mšenské a jestřebické Pokličky, Kamenný úl, Skalní město, Bludiště, jeskyně Nedamy, Prolezovačky, hrady Kokořín, Houska či Bezděz, zámek Mělník, rozhlednu Vrátenská hora, Kadlín, nově zrekonstruovaný pivovar v Lobči a mnohé jiné. Nudit se na Kokořínsku rozhodně nebudete! Ochlazení během horkých letních dnů nabízí koupaliště Mšeno, přírodní rybník Harasov i nedaleké Máchovo jezero s aquaparkem ve Starých Splavech. Chutnou stravu zajistí nejbližší restaurace Ráj (1 km), výtečné dorty i zmrzlinu Cukrárna U Živných a Měšťáků ve Mšeně.

Věříme, že dovolená strávená na Chalupě Vojtěchov, v srdci Kokořínského údolí, se Vám bude líbit a prožijete ve zdejší přírodě momenty, na které budete ještě dlouho vzpomínat! Těšíme se na Vaši návštěvu!