Hotel Kamýk 3hvězdičkový hotel

Hotel Kamýk *** se nachází blízko Máchova jezera (cca 15 minut pěší chůzí), v klidném prostředí města Doksy, v okrese Česká Lípa v Libereckém kraji. Náš hotel splňuje všechny požadavky na prožití příjemné dovolené.

Okolí nabízí mnoho možností na trávení pěkných chvil. Malebnou krajinu Karla Hynka Máchy můžete poznávat ze sedla bicyklu i nenáročnými procházkami. Máchovo jezero patří k vyhledávaným cílům turistů díky koupání, rybolovu i vodním sportům. Nevynechejte ani návštěvu Hradu Bezděz nebo pěší túru na rozhlednu Vrchbělá. Pokud máte rádi zimní sporty, doporučujeme Vám využít sjezdovky střediska Skiareálu Ještěd.

Celoročně se můžete ubytovat v Hotelu Kamýk *** s kapacitou 82 lůžek. Ubytovat se u nás můžete v těchto ubytovacích jednotkách:
- třinácti 2-lůžkových pokojích s balkonem s posezením,
- dvou 3-lůžkových pokojích,
- třinácti 4-lůžkových pokojích,
- jednom 2-lůžkovém apartmánu s balkonem s posezením,
- jednom 3-lůžkovém apartmánu s balkonem s posezením,
- jednom 4-lůžkovém apartmánu s balkonem s posezením.

Každý pokoj i apartmán je vybaven televizorem se satelitním příjmem a vlastním sociálním zařízením (koupelnou se sprchovým koutem a toaletou). V celém objektu je WiFi připojení na internet zdarma. Pokoje i apartmány v přízemí mají bezbariérový přístup.

Na recepci Vám s radostí poradíme. Výborné speciality Vám připravíme v restauraci s terasou a barem. K dispozici je také konferenční sál a dětský koutek. Skvělý odpočinek si můžete dopřát ve wellness se saunou, soláriem a masážemi. V blízkosti leží dvě fotbalová hřiště, posilovna a kuželna. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku, sportovní potřeby, dětskou postýlku. Vaše ratolesti potěší bohatě vybavené dětské hřiště. Součást hotelu je lesnatý parčík a tenisový kurt. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!