Agrofarma se zvířaty, rybník pro rybáře,

Zveme Vás do Farmy u Vojtků, která se nachází v Křižánkách, v centru Vysočiny, pod Devíti skalami. Hned při nás je Kyšperský rybník s čistou lesní vodou, se soukromou pláží, lodičkou, místem pro rybáře (i s ohniskem). Ubytování je 200 m od hlavní silnice a 500 m od lesa.

Na vyhledávanou atrakci Devět skal vede přímo kolem ubytování cyklostezka po modré turistické značce až na jejich vrchol. V zimě je tento chodník využíván jako běžkařská stopa, která začíná přímo u našich dveří a vede k sjezdovce ve Svratce (3 km). Doporučujeme i výlet do Muzea Pekla v Hlinsku na Čertovině nebo se vybrat za výhledy na Vojtěchovskou rozhlednu. Lyžování je možné v Ski areálech ve Svratce, Jimramově nebo Hlinsku.

Celoročně nabízíme ubytování v rodinné farmě až pro 27 hostů. Ubytovat se můžete v některém z pokojů našich tří apartmánů. Pokud chcete mít soukromí, můžete si pronajmout celý apartmán. Na výběr máme:

- dva 8-lůžkové apartmány s třemi ložnicemi - dvěma 2-lůžkovými (se samostatnými lůžky/manželskou postelí) a jednou 4-lůžkovou ložnicí (se 4 pevnými lůžky),
- jeden 11-lůžkový apartmán se čtyřmi ložnicemi - dvěma 2-lůžkovými (se samostatnými lůžky), jednou 3-lůžkovou (manželská postel a jedno lůžko) a 4-lůžkovou ložnicí (manželská postel a dva lůžka).

Součástí každého apartmánu je televizor. Každý apartmán se skládá z kompletně zařízené kuchyně a společenské místnosti s televizí, CD/DVD přehrávačem, rádiem, společenskými hrami a terasou. V 8-lůžkových apartmánech je pokaždé umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v 11-lůžkovém je koupelna s vanou a samostatná toaleta. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet.

Velmi rádi Vám poradíme, kam na oběd či k zajímavostem kraje. Máme naraženou bečku piva a slivovici z Kroměříže. Ubytujeme Vás i s domácím mazlíčkem - pejsek do 8 kg. Ohniště s dřevem, 2 grily bez uhlí, terasa s posezením, altán, kotlík, lodička, kajak, paddleboard a mnoho sportovních možností nabízíme na naší farmě. Děti se zabaví na bohatě vybaveném hřišti nebo s našimi zvířátky. Parkování u objektu. Přijďte k nám, těšíme se.