Luxusní penzion s wellness - pro rodiny

Penzion Lovecká chata se nachází v obci Horská Kvilda v Plzeňském kraji. U nás si můžete užívat perfektní odpočinek ve wellness centru.

Během léta i zimy si můžete užívat volný čas prováděním spousta aktivit. V období tepla dobře padne cyklistika, pěší či horská turistika a s ní spojené sportovní aktivity. Oblíbené jsou i procházky krásnou přírodou Šumavy se sběrem hřibů až například k cílu Modrava. Koupání je možné na koupališti Kvilda, Úbislavickém rybníku i rybníku Zdíkovec. Po napadení sněhové pokrývky jsou v blízkosti upravovány běžkařské tratě i sjezdovka na Kvildě nebo Lyžařský areál na Zadově.

Během celého roku se můžete ubytovat v našem penzionu Lovecká chata - ať už jste jedna skupinka hostů, nebo rodinka s dětmi či pár. Kapacita ubytování je 18 osob (včetně přistýlek). K dispozici máme pokoje v prvním patře:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a jednou přistýlkou,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, pevným lůžkem a jednou přistýlkou,
- jeden 4-lůžkový pokoj se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel, v druhé dvě oddělená lůžka + navyše možnost využít dvě přistýlky.

Každý pokoj je vybaven televizorem se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Přistýlky jsou ve formě výsuvného lůžka. V penzionu jsme zajistili WiFi připojení na internet, které není zpoplatněno.

V přízemí penzionu si můžete užívat příjemné chvíle ve společenské místnosti, kde je krb, posezení, televize i bar. Právě zde se můžete do sytosti dobře najíst. V našem penzionu máme vyhrazenou wellness zónu se saunou a vířivkou. Po dohodě Vám zapůjčíme dětskou postýlku.

V exteriéru ubytování můžete používat jedno ze dvou posezení - na zastřešené terase nebo na zahradě. Děti se potěší dětskému hřišti s prolézačkami, skluzavkou, houpačkou. Nabízíme možnost zapůjčení kol i úschovy těch Vašich. U nás se dá zahrát petangue i badminton. Parkování vozidel je přímo u objektu pod dohledem kamery. Těšíme se na Vás!