Rodinný penzión v klidném prostředí

Penzion u Čabalů se nachází v obci Lukov, v okrese Znojmo, v Jihomoravském kraji. Obec leží na okraji Národního parku Podyjí, mezi městy Znojmo a Vranov nad Dyjí, v těsné blízkosti rakouských hranic.

Národní park Podyjí nabízí možnosti pěší i cykloturistiky. K zajímavým místům v této oblasti se řadí skalní labyrint ve Vranově nad Dyjí, zřícenina hradu Nový Hrádek nebo lovecký letohrádek Horní Břečkov. Za návštěvu stojí také město Znojmo, kde si můžete prohlédnout podzemí, hrad i známou Rotundu sv. Kateřiny. I když na Znojemské přehradě se nevykoupete, tuto možnost nabízí Vranovská přehrada, nebo si zajděte na koupaliště Pohoda Únanov či městskou plovárnu Louka. Na výlet můžete vyrazit i do Rakouska, například na hrad Hardegg či do vinařského městečka Retz.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 27 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva 2-lůžkové s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na rozkládací posteli,
- tři 3-lůžkové s manželskou postelí, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami na rozkládací posteli.

Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je Vám společenská místnost - jídelna s televizí a jídelními stoly. Také můžete využívat společnou kuchyň s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

U penzionu najdete posezení v altánku, můžete zde grilovat nebo si něco připravit v kotlíku či na ohništi. Děti si volný čas zkrátí hrou na hřišti s houpačkou, trampolínou a pískovištěm. Cyklisté mají možnost bezpečně odložit kola v garáži. Přímo u penzionu najdete až 14 parkovacích míst. Rádi Vás přivítáme v Penzionu u Čabalů.