Cenově výhodné ubytování!

Turistickou ubytovnu Křinice najdete v obci se stejnojmenným názvem Křinice, která se nachází jen 3 kilometry od města Broumov, v okrese Náchod.

Přímo u ubytovny je situována zastávka autobusu, nedaleko se nachází velké fotbalové hřiště a Křinické rybníčky vzdálené zhruba 1 kilometr. Výlet si můžete udělat na hřeben majestátných Broumovských stěn, kde se tyčí Chata Hvězda, k rozhledně Ruprechtický Špičák či k zřícenině hradu Skály a zámku Adršpach. V Broumově navštívíte Benediktinský klášter, Muzeum piva i samotný pivovar. Děti jistě zaujme návštěva Muzea stavebnice Merkur v Polici nad Metují. Pokud máte rádi lyžování, využijte služby lyžařských středisek Karolínka a Mladé Buky.

Vítány jsou u nás skupiny, školní výlety, tábory ale rovněž rodiny s dětmi a jednotlivci. Celoročně Vás ubytujeme v těchto pokojích s celkovou kapacitou 41 lůžek:

- dvou 3-lůžkových pokojích se samostatnými lůžky,
- jednom 7-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky a dvěma palandami,
- jednom 13-lůžkovém pokoji s jedenácti samostatnými lůžky a jednou palandou,
- jednom 15-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky a šesti palandami.

V prostorách ubytovny je k dispozici společná kuchyň se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. Využít můžete i společenskou místnost (učebnu pro 40 - 50 lidí) s televizorem a variabilními stoly a židlemi. Samozřejmostí jsou společné dámské a pánské sprchy i dámské a pánské toalety. V ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud jste skupina nad 20 hostů, velmi rádi Vám připravíme celodenní stravu. Volný čas můžete trávit v tělocvičně (v budově) nebo v exteriéru, kde si posedíte kolem ohniska, ugrilujete vlastní dobroty, uvaříte kotlíkový guláš a děti se zatím zabaví hrou na dětském hřišti. V případě potřeby si bezpečně odložíte Vaše kola a lyže přímo v prostorách tělocvičny a auta zaparkujete při ubytovně. Věříme, že Váš pobyt v Turistické ubytovně Křinice bude příjemný a vrátíte se opět.