U přehrady, se saunou a koupací kádí

Zveme Vás do Wellness srubu na Vranovské přehradě na Jižní Moravě. Dokonale se u nás zrelaxujete díky našemu soukromému wellness - koupací kádi a sauně.

Okolí nabízí možnosti pro cyklistiku nebo nordic walking. Vranovská přehrada je vhodná také k rybolovu hlavně v jarních měsících. Po stopách historie se dostanete až ke Kapli sv. Michaela Archanděla. Romantické duše se potěší nenáročným procházkám okolo nádrže. V zimě je nádrž využívána na bruslení.

Pokud máte rádi ničím nerušenou dovolenou během celého roku, srub je pro Vás tím pravým místem k odpočinku (kapacita pro 7 hostí). Určitě si u nás přijdou na své rodinky s dětmi či menší skupinky přátel a známých. V přízemí srubu se nachází útulná společenská místnost s krbem, televizorem se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Rovněž je zde pro zasycení Vašich žaludků připravena nadstandardně vybavená kuchyň (el. spotřebiči a kuchyňským nádobím) s jídelním sezením. Osvěžit se po náročném dni můžete v koupelně se sprchovým koutem a toaletou.

Schodištěm se dostanete do podkrovní části srubu. Právě zde si nejen během večerních hodin odpočinete ve třech ložnicích. K dispozici jsou Vám dvě 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí a jedna 3-lůžková ložnice se třemi samostatnými lůžky. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

Výhledy na Vranovskou přehradu si užijete z terásky s venkovním posezením. Během grilování jídel v zahradním krbu dohlédnete i na děti hrající si na pískovišti. A že rádi relaxujete? Tak využijte naši koupací káď nebo saunu. Rybářům také víme vyjít vstříc a zapůjčit jim loďku. Vaše tři auta zaparkujete přímo u srubu. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty