Komfortné ubytování u přehrady v Podyjí

Chata U Rybáře stojí v chatové oblasti na břehu řeky Dyje v blízkosti obce Bítov, v okrese Znojmo, v Jihomoravském kraji. Turisty do této oblasti láká zejména Vranovská přehrada, ale i turistika a cyklistika.

Přímo v Bítově navštivte hrad Bítov, kde si můžete mimo jiné prohlédnout zoologické sbírky posledního majitele hradu a děti se potěší zahradě se zvířátky. Milovníky historie potěší i návštěva hradu a podzemí ve Znojmě, Zámku Uherčice či Vranovské zámku nebo zříceniny hradu Cornštejn. Okolí Bítova můžete projít pěšky, na kole nebo i po vodě. Projeďte se na parníku, loďce nebo šlapadle. Při Vranovské přehradě najdete i pláž, kde si v létě užijete příjemný den ve vodě a na slunci. Chcete-li mít na přehradu dobrý výhled, projděte se od přehrady ke Claryho kříži. Pokud Vás zajímá spíše příroda, Národní park Podyjí bude pro Vás to pravé. Turisté rádi navštěvují Šobes u Hnanice, Kraví horu, s výhledem na Znojmo, či Králův stolec. S dětmi se vyberte do Aquaparku Bítov, kde si užijete zábavu i relax.

Od dubna do konce prosince nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 32 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- tři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- tři 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a palandou,
- jeden 5-lůžkový pokoj s palandou a třemi samostatnými lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a vysoušečem vlasů. Z každého pokoje se dostanete na balkon. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Penzion disponuje vlastní jídelnou, kde se podávají snídaně, případně i další jednoduché jídla, během letní sezóny je k dispozici pouze hostům ubytovaným u nás. Venku strávíte příjemné chvíle na kryté terase a zapůjčíme Vám i gril. Děti se vyřádí na pískovišti nebo trampolíně. Pro naše hosty poskytujeme povolení k rybolovu na blízké vodní ploše. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, kola si odložíte v garáži. Přímo u objektu se nachází 10 parkovacích míst.

Dopřejte si dovolenou v pohodlí. Těšíme se na Vaši návštěvu na Chatě u Rybáře.