Prostorné apartmány za výhodnou cenu

Zveme Vás do našich Apartmánů Holiday Pec, které najdete v turisty vyhledávaném městě Pec pod Sněžkou, v Krkonoších, v Královéhradeckém kraji. Okolní hory ve spojení s naším výborně vybaveným ubytováním dodá Vašemu pobytu tu správnou atmosféru.

Na úpatí hory Sněžky se projdete, zajezdíte si na kole nebo pěší turistikou poznáte Krkonošský národní park. Celoročně zde můžete provádět několik aktivit od relaxování ve wellness centrech okolních hotelů. Děti se nadchnou lukostřelbě, pouštění se na bobové dráze nebo jízdou ve vyhlídkovém vláčku. V zimě se kromě zimních sportů na svazích místního areálu SkiResort Černá hora-Pec povozíte na saních tažených koňmi.

Celoročně si až 16 hostů najde ubytování v jednom z našich dvou Apartmánů Holiday Pec. Každý dvou-patrový apartmán disponuje vlastním vchodem, čímž je zajištěno maximální soukromí. Varianty ubytování:
• jeden 6-lůžkový apartmán s 4-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a samostatnými lůžky, a manželskou postelí v obývací části,
• jeden 10-lůžkový apartmán se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi s manželskou postelí, jednou 4-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a dvěma lůžky + dvěma přistýlkami na gaučovým sezení v obývací části apartmánu.

Oba apartmány jsou vybaveny téměř totožně. V obývací části každého si odpočinete na sezení a podíváte televizi. Ve větším můžete poslouchat i rádio. Uvařit si výborné teplé nebo studené pokrmy můžete v kompletně zařízené kuchyni každého apartmánu. Jídla si vychutnáte na jídelním sezení. Ve výbavě každého apartmánu nechybí také vlastní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V obou apartmánech je spojení s okolním světem zajištěno i přes bezplatné WiFi připojení.

Z obou apartmánů vede východ na terasu se dvěma posezeními. Zahrada je také místem pro přípravu specialit na grilu nebo ohništi. Po dohodě Vám umíme zapůjčit dětskou postýlku, dětskou židličku i uschovat lyže. Samozřejmostí je zapůjčení kol. Stačí vzít se sebou svého domácího mazlíčka, zaparkovat auto přímo u Apartmánech Holiday Pec a strávit výjimečný čas v kruhu těch, na kterých vám nejvíce záleží. Těšíme se na Vás!