Stylové apartmány v přírodě Krkonoš

Zveme Vás do našeho moderního komplexu Residence Kovárna, který je lokalizován v horském prostředí Krkonoš, v klidném městě Pec pod Sněžkou. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry, rodinky i všechny, jejichž lákají blízké aktivity.

Krásy Krkonoš si vychutnáte nenáročnými procházkami okolím. Zajisté dobře padne rozhýbání těla na kole, na koloběžce nebo při speciální chůzi - nordic walkingu. Relaxpark Pec pod Sněžkou i Monkey Park Pec pod Sněžkou jsou v tesné blízkosti a nabízejí zábavu během celého roku. V zimním období si zvýšíte adrenalin v krvi nejen sjezdovým lyžováním v lyžařském areálu Skiresort Černá hora - Pec.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v Residence Kovárna, která disponuje maximální kapacitou pro 34 osob. Vybrat si u nás můžete z následujících možností ubytování:
- jednoho 2-lůžkového studia s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
- jednoho 2-lůžkového apartmánu M s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
- jednoho 4-lůžkového apartmánu F s manželskou postelí, dvěma lůžky a dvěma přistýlkami,
- dvou 4-lůžkových apartmánů - H a I, s manželskou postelí v jedné ložnici, manželskou postelí v druhé ložnici a možností dvou přistýlek,
- jednoho 6-lůžkového apartmánu D s manželskou postelí v jedné ložnici, manželskou postelí a palandou v druhé ložnici a možností dvou přistýlek.

Každý apartmán i studio jsou vybaveny téměř totožně. Součástí každého je kromě příslušného počtu lůžek i kompletně vybavený kuchyňský kout s jídelním posezením. V každém apartmánu také využijete televizor se satelitním příjmem nebo balkon, respektive terasu. Komfort v každé ubytovací jednotce poskytuje vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve studiu a Apartmánu H je také pračka. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V našem komplexu se určitě výborně nasnídáte v restauraci s barem a terasou. Po dohodě Vám umíme poskytnout mnoho služeb - zapůjčení kol, dětské postýlky i vysoké židle. Jen do některých apartmánů je vstup s domácím zvířátkem povolen. Parkování přímo u Kovárny Residence (garáž nebo venkovní stání) zdarma. Přijďte prožít skutečně výborný pobyt. Těšíme se na Vás!