Pod sjezdovkou jste již za 5 minut!

PRO INFORMACE O AKTUÁLNÍ OBSAZENOSTI, PROSÍM, NAVŠTIVTE WEBOVÉ STRÁNKY UBYTOVATELE, KTERÉ SE VÁM ZOBRAZÍ OBRATEM PO VYPLNĚNÍ KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE VPRAVO.

Pokud hledáte apartmány v blízkosti lyžařských vleků a zároveň s komfortní výbavou, právě jste je našli. Apartmány Na Salaši jsou situovány v obci Pec pod Sněžkou, v pohoří Krkonoše.

Přímo z obce se můžete vydat na turistiku po turistické značce až k lanovce vedoucí na Hnědý vrch s rozhlednou. Odtud se Vám naskytne jedinečný výhled na celé okolí i samotnou horu Sněžka. Blízké Lyžařské středisko Pec pod Sněžkou je proslulé jako největší a nejlépe středisko v Čechách, kde si na své přijdou všechny věkové kategorie. Jen 50 metrů od ubytování je situována zastávka skibusu, který Vás během celého dne zaveze k lyžařským svahům a to jen za necelých 5 minut jízdy.

Apartmány Na Salaši celoročně nabízejí stylové ubytování s celkovou kapacitou 24 lůžek. Přijímáme objednávky na jednotlivé apartmány i na celý objekt pro skupinu více než 20 osob. K dispozici je Vám:

- 6-lůžkový Apartmán č. 1 se dvěma manželskými postelemi a dvěma samostatnými lůžky,
- 4-lůžkový Apartmán č. 2 a Apartmán č. 3, každý s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- 3-lůžkový Apartmán č. 4 ve stylu studia s manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkou na výsuvném lůžku,
- 6 lůžkový Apartmán č. 6 se třemi manželskými postelemi.

Každý apartmán je vybaven televizorem se satelitním příjmem a vlastní kompletně zařízenou kuchyní s jídelním posezením. V každém z nich se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem i toaleta. Pokud nás navštívíte s děťátkem, rádi Vám přichystáme dětskou postýlku a vysokou dětskou židličku. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Velkou výhodou ubytování je vlastní bar s terasou, kde Vám velice rádi načepujeme a připravíme nápoje podle Vaší chuti. V případě zájmu Vám ve společenské místnosti s televizí se satelitním příjmem a jídelním posezením zajistíme snídani. Při pronájmu celého objektu je možné na objednávku doobjednat večeře a zpřístupníme Vám navíc kompletně zařízenou společnou kuchyň. Aby se u nás cítili příjemně i Vaše dětičky, čeká tu na ně velký dětský koutek s domečkem, skluzavkou a různými hračkami.

Během teplých dní si odpočinete na terase, kde Vám umíme dodat i gril. Vaše kola a lyže si bezpečně odložíte v prostorách k tomu určených a auta zaparkujete přímo při ubytování. Už teď se těšíme na Váš pobyt v Peci pod Sněžkou. V Apartmánech Na Salaši jste vždy vítáni!