Rodinná atmosféra v centru Pece

Náš romantický Horský dům Stará Huť se nachází v centru Pece pod Sněžkou, v srdci Krkonoš. Pokud Vás nebaví každodenní stres, přijďte se zastavit a užívat si jedinečné výhledy, vůni dřeva a atmosféru horské chalupy našeho moderního ubytování.

Celoročně se můžete ubytovat v našem Horském domě Stará Huť, jehož kapacita je 34 lůžek. Můžete si vybrat ze sedmi nově zrekonstruovaných apartmánů, které jsou umístěny v přízemí a v prvním patře objektu. Na výběr máte:

- Apartmán č. 1 pro 4 osoby se dvěma jednolůžkovými postelemi a patrovou postelí,
- Apartmán č. 2 pro 3 osoby s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- Apartmán č. 3 pro 6 osob se dvěma palandami v ložnici a jedním pevným lůžkem a rozkládací postelí v obývací části,
- Apartmán č. 4 pro 3 osoby s manželskou postelí a přistýlkou,
- Apartmán č. 5 pro 5 osob s manželskou postelí v jedné ložnici a třemi pevnými lůžky v druhé ložnici,
- Apartmán č. 6 pro 7 osob s manželskou postelí v jedné ložnici, manželskou postelí a pevným lůžkem v druhé ložnici a jedním pevným lůžkem a rozkládací postelí v obývací části,
- Apartmán č. 7 pro 6 osob s manželskou postelí v jedné ložnici a manželskou postelí a dvěma lůžky v druhé ložnici.

Apartmány jsou vybaveny krásným dřevěným nábytkem a televizí se satelitním příjmem (č. 3 a č. 5 mají celkem dva). V každém se nachází bohatě (ať už el. spotřebiči nebo kuch. nádobím) vybavená kuchyňská linka. Samozřejmostí je pokaždé vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmány č. 4, č. 5 a č. 6 mají navíc balkon (č. 5 má až dva). Apartmány č. 1 a č. 2 v přízemí jsou bezbariérové. Na požádání Vám nachystáme dětskou postýlku i židličku na krmení. Všude je Vám k dispozici bezplatné připojení k internetové WiFi síti.

V rámci ubytování máme také malou společenskou místnost (cca pro 8 osob), která je k dispozici skupině ubytované v přízemí v apartmánech č. 1, 2 a 3. V případě, že jsou apartmány v přízemí pronajaty odděleně, přísluší společenská místnost k Apartmánu č. 3. Svá kola a lyže si můžete uložit v místnosti se sušiči bot.

V létě si můžete naplánovat čas na čerstvém vzduchu na posezení. Parkování jsme zajistili přímo u horského domu - vždy jedno auto na jeden apartmán. Pokud se ubytujete u nás, dostanete tzv. Kartu hosta, na jejímž základě lze využívat zvýhodněné ceny služeb v Peci pod Sněžkou.

Štěbetání ptáků, vůně lesa a klidná atmosféra Vás může doprovázet během procházky přírodou Krkonoš až na vrch Sněžku. Okolí se nejen nabízí na pěší či cyklo turistiku, ale i jízdu na koni, bobové dráze či provádění jiných aktivit. Odpočinek si dopřejte ve wellness centru místních hotelů nebo v lázních města Jánské Lázně. V Malé Úpě je zas místní Pivovar Trautenberg i Pohádková stezka pro děti. V zimě dobře padne 44 km sjezdovek SKI Resortu Černá Hora - Pec nebo vyrazit si na běžky.