Luxusní apartmány v srdci Krkonoš

Dokážete si představit dívat se na krásy Krkonošký přírody, dopřát si výbornou kávičku a s radostí prožívat čas v kruhu nejbližších v moderním ubytování? Tak jste srdečně zváni do luxusních apartmánů Residence Post, kde sny se stávají skutečností.

Začít plánovat dovolenou v Peci pod Sněžkou můžete už teď. Dívaní se na svět ze sedla kola, romantické procházky nebo lenošení - i takto se dá začít den. V létě se pěší turistikou dostanete do údolí řeky Úpy, Zeleného a Lučního potoka i na okolní vrcholky (Černé hory, Jeleního vrchu, Liščí hory, Studniční hory a Sněžky). Pokud jste ten typ, co rád relaxuje, vyberte se do wellness center místních hotelů. Nebo byste spíše otestovali půvabnou jízdu kočárem? V období po napadení sněhové pokrývky si připravte lyže, snowboardy i sáňky na svahy největšího lyžařského areálu v Čechách, v SkiResortu Černá hora-Pec.

Residence Poste nabízí ideální místo pro 90 osob, kteří se ubytují v některém z našich 16 apartmánů. Zařízené jsou vkusně, s přihlédnutím k potřebám současného člověka. U nás máme k dispozici:
• jedno 2-lůžkové studio s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
• tři 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí v ložnici a dvěma přistýlkami v obývacím pokoji,
• dva 2-lůžkové apartmány s manželskou postelí v ložnici a třemi přistýlkami v obývacím pokoji,
• sedm 4-lůžkových apartmánů s manželskou postelí a palandou v ložnici a dvěma přistýlkami v obývacím pokoji,
• jeden 4-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel, v druhé manželská postel + čtyři přistýlky v obývacím pokoji,
• jeden 4-lůžkový apartmán Deluxe se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel, v druhé manželská postel + tři přistýlky v obývacím pokoji,
• jeden 5-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel a přistýlka, v druhé manželská postel a přistýlka + dvě přistýlky v obývacím pokoji.

Každý apartmán i studio je vybaven kromě náležitého počtu lůžek balkonem i obývací místností, kde se nachází rozkládací pohovka a televize se satelitním příjmem. V každém apartmánu je umístěn také kompletně zařízený kuchyňský kout. Apartmány i studio má k maximálnímu komfortu zajištěnou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí si užijete vynikající snídaně v restaurace s barem a terasou. Do apartmánů i studia se dostanete pohodlně výtahem. Po dohodě s námi Vám zapůjčíme dětskou postýlku, vysokou židličku i kola. Umíte si také odložit Vaše sportovní potřeby v samostatné místnosti. Parkování aut je přímo u Residence Post. Těšíme se už na Váš příjemný pobyt u nás!