Moderní apartmány v klidné lokalitě.

Zveme Vás strávit příjemný pobyt do našich Apartmánů Stachy, které se nacházejí v kouzelné vesničce Hodonín u Stach, na Šumavě. Klidnou atmosféru u nás si tak můžete užívat například poznáváním okolí.

Od nás můžete podniknout několik cyklistických výletů, naplánovat si túru, udělat si nenáročnou procházku se sběrem plodů lesa či dívat se na svět ze sedla koně. Pokud Vás láká spíše lenošení nebo zábava ve vodě, doporučujeme koupaliště Rohanov nebo Vimperk, případně i rybníky Zdíkovec i Úbislav. V blízkosti se nachází Hasičské muzeum Stachy, Muzeum motocyklů Kašperské hory a Hrad Kašperk. V zimě si kromě hraní bowlingu v baru můžete rozhýbat tělo na upravovaných běžeckých tratích Churáňov - stadion, Pláně nebo sjezdovkách Zadov-Kobyla, Nová Huta aj Kvilda.

Celoročně Vás ubytujeme v našich Apartmánech Stachy, jejichž maximální kapacita je přizpůsobena pro 12 hostů. Nacházejí se v jedné části rodinného domu, přičemž disponují samostatným vchodem. Varianty ubytování:
- dva 2-lůžkové apartmány (Apartmán Popelná, Apartmán Přilba), každý s manželskou postelí,
- jeden 3-lůžkový Apartmán Javorník manželskou postelí a jedním lůžkem,
- jeden 5-lůžkový Apartmán Boubín s manželskou postelí a třemi lůžky.

Součástí výbavy každého apartmánu je kromě příslušného počtu lůžek i plně vybavený kuchyňský kout. V rámci něj využijete elektrickou dvojplotnu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku s výparníkem, kuchyňské nádobí a jídelní posezení. Komfort hostům poskytuje vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je zajištění bezplatného WiFi připojení na internet v celém objektu.

V exteriéru apartmánů si na upravené zahradě odpočinete v zastřešené pergole s posezením a zahradním krbem. K dispozici je také ohniště s posezením a společná kuchyňka. Děti se zabaví v pískovišti, na houpačce nebo prolézačce. U nás máte možnost využít zdarma dětskou postýlku a uchovat si kola, lyže či odložit oblečení nebo zharat tenis. Parkování aut je zajištěno přímo u apartmánech. Těšíme se na Vás!