Chata na svahu lyž. střediska-pro rodiny

Zveme Vás do Chaty Babeta, která se nachází na samotě, ve svahu místní sjezdovky východočeského města Teplice nad Metují. Chata je vhodná pro skupinku hostů, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v lůne přírody.

Chata se nachází v oblasti Adršpašsko-teplických skal, které nabízejí bohaté možnosti pro cyklistiku, turistiku, sběr plodů lesa i horolezectví. V létě se můžete vykoupat v místním koupališti nebo koupališti Police nad Metují i ve venkovním aquaparku v Meziměstí. Squash, tenis a jiné kolektivní hry se dají hrát v Sportcentru s krytou nafukovací halou. Doporučujeme výlet na Bischofstein - barokní zámeček i do ZOO ve městě Dvůr Králové nad Labem. V zimě můžete lyžovat na svazích Ski areálu Kamenec - přímo u chaty. Areálem vedou také běžkařské tratě.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v Chatě Babeta, která disponuje kapacitou 15 pevných lůžek. Hlavním vchodem ze zadní strany se dostanete do předsíně. Kromě koupelny se sprchovým koutem a toaletou zde využijete i uzamykatelné dveře, které oddělují předsíň od hlavní chodby. Hezké chvíle můžete trávit ve společenské místnosti s krbovými kamny, sezením a rádiem. Zde je také umístěn kuchyňský koutek s kuch. linkou, el. dvouvařičem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Prosklenými dveřmi se dostanete na terasu s posezením.

Spánek jsme zajistili ve čtyřech ložnicích. Dvě se nacházejí v přízemí, a to 2-lůžková se samostatnými lůžky a 5-lůžková se samostatnými lůžky. Schodištěm se dostanete na první patro, kde jsou dvě 4-lůžkové ložnice.

V okolním lese si můžete nasbírat plody lesa. Za chatou je upravený terén vhodný pro mnohé hry. Pro děti jsme připravili pískoviště, houpačku a skluzavku. V chatě máme k dispozici umývárnu - sprchový kout a toaleta. Parkování aut je v létě přímo u objektu, v zimě do cca 200 m od chaty. Těšíme se na Vás!