V srdci Andršpašsko-Teplických skal

Penzion Zámecká se nachází v Dolním Adršpachu, který je částí města Adršpach, v okrese Náchod, v Královéhradeckém kraji. Z penzionu si můžete naplánovat výlety do Broumovských skal a Adršpašsko-teplických skal.

Hlavní činností v letním období je zde turistika či cyklistika. Ať už bude Vaše dovolená jakkoli dlouhá, vždy bude co objevovat. Skalní města Vám učarují, ať už se na ně budete dívat zdola nebo se na ně rozhodnete vylézt. Nadšenci historie jistě nevynechají návštěvu kláštera v Broumově či zámků Náchod, Ratibořice a Nové Město nad Metují. Pokud Vás léto láká k vodě, zajděte na koupaliště v Adršpachu. Děti i dospělí si užijí návštěvu ZOO Dvůr Králové, aquaparku Kudowa Zdroj v Polsku nebo aquaparku v Trutnově. Zimní radovánky pro Vás zajistí lyžařská střediska Kamenec, Petříkovice a Radvanice.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 23 hostů. Pohodlně se zde ubytují rodiny s dětmi nebo skupinky turistů. K dispozici je vám těchto šest pokojů:

- Pokoj č. 1 - 4-lůžkový pokoj s palandou a dvěma samostatnými lůžky,
- Pokoj č. 2 - 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- Pokoj č. 3 - 4-lůžkový pokoj s palandou, dvěma samostatnými lůžky a dvěma přistýlkami na pohovce (dvojlůžko),
- Pokoj č. 5 - 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- Pokoj č. 6 - 4-lůžkový pokoj s palandou a dvěma samostatnými lůžky,
- Pokoj č. 7 - 4-lůžkový pokoj s palandou, dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou.

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem lůžek, úložnými prostory jakož i stolem s jednou nebo více židlemi. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Všichni hosté mohou využívat společnou kuchyň s elektrickým dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a myčkou nádobí.

V přízemí penzionu najdete bar, kde podáváme teplé i studené nápoje a občerstvení. K pobytu je možné přiobjednat snídani. Pokud raději trávíte čas venku, využijete zastřešenou terasu s posezením, ohniště a také máte možnost zapůjčit si gril. Během léta je k dispozici i menší bazén (3 x 4 x 1 m) na osvěžení. Parkování je zajištěno přímo u penzionu v neomezeném množství. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Zámecká!