Loading

Penziony v Adršpachu

(4 objekty + 12 objektů v okolí 25 km)

Pension Dita

Adršpach, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Rodinný penzion-Adršpach-Teplické skály

Adršpach - Skalní vyhlídka

Adršpach, v obci / ve městě
Klid s výhledem na Adršpašské skály

Penzion Adršpach

Adršpach, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
U nás Vás budeme hýčkat

Penzion pod hradem

Adršpach, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Pěkný penzion u kouzelné přírody

Pension St. Florian

Teplice nad Metují (Adršpach 3,4 km vzdušně), na okraji obce...
Přijemný penzion v tichém prostředí

Penzion Čtyřlístek

Teplice nad Metují (Adršpach 4,4 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na okraji...
Ubytování blízko lyžařského střediska!

Penzion Rybárna

Teplice nad Metují (Adršpach 5,9 km vzdušně), v obci / ve městě
Penzion v klidném prostředí Adršpašska!

Pension Radvanice

Radvanice (okres Trutnov) (Adršpach 6,7 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru mě...
Vše na jednom místě

Pension Barbora

Bernartice (okres Trutnov) (Adršpach 12,7 km vzdušně), na okraji obce / města, u le...
Penzion pro větší skupinky se saunou

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Hejtmánkovice (Adršpach 12,8 km vzdušně), na okraji obce / města, u vody
Romantické ubytování u koní!
1 - 16 / 16

Penziony Adršpach

Penziony Adršpach 1

Prozkoumejte tajuplný Adršpach

Láká Vás příroda plná skalních útvarů a měst? V tom případě pro Vás neexistuje lepší místo pro dovolenou než Adršpach. Toto město, které se nachází v Královéhradeckém kraji je známé pro svou přírodní rezervaci Adršpašsko-teplické skály. Nejedná se ale o jediný tahák této oblasti. Hodně turistů zavítá i do chráněné krajinné oblasti Broumovsko, která se rozprostírá několik desítek kilometrů daleko.

Protože je to pěkný lán světa, na jeho prozkoumání budete potřebovat čas. Proto neuděláte nic špatného, když si v Adršpachu zamluvíte cenově dostupný penzion, ve kterém se Vám dostane širokého spektra různých služeb. Ty oceníte nejen jako cestující pár, ale také jako rodina s dětmi, které mají oproti ostatním turistům trochu jiné potřeby. A Vaše společné dobrodružství může začít!

Nabídka levných penzionů v oblasti Adršpachu

To, že jsou penziony v Adršpachu levné neznamená, že Vám nabídnou méně kvalitní služby. Spíše naopak! Vybrat si můžete taková zařízení, která jsou přímo v centru obce. Velmi žádané jsou ale i lesní penziony a ty, které jsou kousek od krás zdejší přírody. Je tedy dobré při výběru myslet na to, co vyhovuje přímo Vám. Některé levné penziony v Adršpachu jsou spíše komorní. Svým hostům umožňují ubytování v pokojích s jednou ložnicí, televizí, sedací soupravou a koupelnou. Abyste si mohli připravit něco menšího k snědku, bývá v nich k volnému použití lednička, mikrovlnná trouba a občas také kávovar.

Penziony Adršpach 2

Větší pokoje mívají několik ložnic a koupelen, plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s televizí, krbem a pohovkou. Ať už si vyberete jakkoliv, vždy se lze spolehnout na připojení Wi-Fi. S dalšími hosty penzionu můžete mít přístup do restaurace, venkovního bazénu, sauny nebo vířivky.

Pokud se dané ubytovací zařízení specializuje na prázdninové pobyty rodin s malými dětmi, není problém požádat o zápůjčku jídelních židliček, dětských postýlek nebo mobilního přebalovacího pultu. Vzhledem ke krásnému prostředí Adršpašsko-teplických skal se zde ubytujete i se psem, nebo si tu naplánujete romantickou svatbu, na kterou bude každý s láskou vzpomínat.

Co vše jde v Adršpachu podniknout?

Na dovolené v Adršpachu toho jde dělat spoustu. Při procházce si všimněte kostela Povýšení sv. Kříže a pomníku Julia Fučíka. Hezký výlet si naplánujete i po křížové cestě, která vede na vrchol Křížového vrchu. Když se přesunete o kousek dál, získáte možnost podívat se do zámku Adršpach, ve kterém je muzeum. Prakticky nikoho nejspíš nepřekvapí, že se věnuje tematice horolezectví.

Kouzelná je nepochybně i vycházka ke zřícenině skalního hradu Adršpach. S menšími dětmi zvládnete projít i přírodní rezervaci U Ozvěny. Ty starší vezměte ke skalním útvarům Starostová a Starosta, k Homoli cukru, k Malému vodopádu, Velkému vodopádu nebo k Adršpašskému jezírku. Ti zdatnější se dostanou až ke vzdálenější Vlčí rokli a k Teplickým skalám, u kterých je další pěkný vodopád. Jak vidíte, je prakticky nemožné, abyste se začali, byť na chvilku, nudit.

Penziony Adršpach 3

Široká paleta levných penzionů v Adršpachu na jednom místě

Ať už hledáte cenově dostupný penzion v centru Adršpachu, nebo v jeho nejbližším okolí, obraťte se na nás. Prostřednictvím bezplatného vyhledávacího agenta dokážete vyfiltrovat ty nejzajímavější nabídky, které sednou na míru Vašim potřebám. V katalogu máme levné penziony v Adršpachu, v Teplicích nad Metují nebo v Radvanicích. Díky tomu získáte možnost zamluvit si penziony na Vánoce, Velikonoce nebo Silvestra.

Řada z těchto penzionů Vám umožní i prázdninový pobyt se psem nebo s jiným domácím mazlíčkem. Ve svém živlu tu budou i zapálení cyklisté a motorkáři, kteří chtějí poznávat krásy naší vlasti. Senioři, ale i maminky, které jezdí s kočárkem budou mile překvapené i z nabídky adršpašských penzionů s bezbariérovým přístupem.

Ať už do Adršpachu přijedete s kýmkoliv, je jisté, že si z něj odvezete kopu krásných zážitků. A kdo ví? Třeba tím odstartujete novou vášeň, která Vás inspiruje ke zdolávání příkrých skalních stěn.

Názory a doporučení

Markéta Žďárská (rodina s malými dětmi - návštěvník) 16.3.2020
Adršpach jsme navštívili v březnu a jeste před vypuknutím pandemie Korony, takže nemůžeme posoudit vybavenost. Nicmene příroda tu byla krásná.
Květa Musílková (ubytovatel) 25.2.2020
Obec je pro návštěvníky příjemná. Vyznačuje se především přírodou, lesy a hlavně skalním městem.
Lucie (mladý pár - návštěvník) 22.2.2020
Muzeum horolezectví, Hostinec U Tošováka
Ludmila Holoubková (starší pár - návštěvník) 21.1.2020
Rozhodně doporučuji navštívit Adžpašské skály v zimě. Procházka mezi skalami pocukrovanými sněhem má neodolatelné kouzlo a připadáte si jak v pohádce - a navíc, žádné davy turistů, máte skály JEN PRO SEBE.
Petr (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.8.2019
Krásné