Přijemný penzion v tichém prostředí

Pension St. Florian stojí v tichém prostředí na okraji vesnice Zdoňov, která je částí města Teplice nad Metují. Nedaleké Adršpašsko-teplické skály lákají turisty na klidné procházky i náročnější túry.

Pískovcové skály v okolí jsou vděčným cílem, stále je zde co objevovat, projděte se po chodnících i žebřících a poznejte například Ostaš nebo Broumovské stěny se známou kaplí Hvězda. Nedaleký Broumov Vám nabízí prohlídku benediktinského kláštera nebo pivovaru. Pokud Vás baví historie, Hospital v Kuksu Vás jistě zaujme, stejně jako dělostřelecká pevnost Dobrošov. Po stopách jednoho z nejznámějších děl české literatury se můžete vybrat v Babiččině údolí, kde najdete zámek Ratibořice nebo Barunčinu školu. Za zmínku stojí i zámky v Náchodě a v Novém Městě nad Metují. Dětem uděláte radost návštěvou Muzea stavebnice Merkur v Polici nad Metují nebo ZOO Dvůr Králové. V letním období strávíte příjemný den na koupalištích v Meziměstí nebo v Polici nad Metují, zimní radovánky si užijete v Ski Kamenec nebo v Ski areálu Petříkovce. Pokud se vydáte na výlet do Polska, zajděte si do aquaparku s wellness Kudowa Zdroj, na zámek Ksiaz nebo do podzemních komplexů z 2. sv. války ve městě Walbrzych.

Celoročně nabízíme ubytování v rodinném penzionu s celkovou kapacitou pro 32 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí (Bílý, Žlutý a Malý pokoj),
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem ((Hnědý a Černý pokoj),
- pět 4-lůžkových pokojů se dvěma manželskými postelemi (Červený, Modrý, Zelený a Retro pokoj, Apartmán).

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, jídelním stolem s židlemi a v některých pokojích i pohovkou. Pro nejmenší Vám podle potřeby poskytneme dětskou postýlku. V každém pokoji Vám poslouží kuchyňský kout s elektrickou dvouplotýnkou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem a mikrovlnnou troubou. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet.

V budově se nachází několik společenských prostor, v přízemí najdete jednu velkou společenskou místnost - restauraci s krbem, televizí a posezením, tu podáváme i snídaně, které si můžete přiobjednat k pobytu. Další menší společenské místnosti s posezením jsou umístěny v každém patře, jedna z nich s dětským koutkem.

V kryté tělocvičně si zahrajete různé sporty, stejně jako na hřišti pod širým nebem. Zabavte se při badmintonu, nohejbalu, fotbale, petangue, stolním fotbale nebo stolním tenise. V létě se osvěžíte v menším bazénu, děti se zabaví na hřišti s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou a trampolínou. Kola si odložíte v uzamykatelném zahradním domku. Parkování pro 10 aut je možné přímo u penzionu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu St. Florian. Věříme, že se u nás dokonale zrelaxujete.