Chata s vířivkou a saunou pod Pustevnami

Chata Pod Pustevny stojí v údolí řeky Kněhyně, v obci Prostřední Bečva, v okrese Vsetín, ve Zlínském kraji. Poloha v Beskydech a blízkost Javorníků předurčuje tuto obec jako výchozí bod pro turistiku.

Beskydy lákají návštěvníky na své vrchy, k oblíbeným patří Lysá Hora a Radhošť. K často navštěvovaným místům paří i sedlo Pustevny, kde si můžete prohlédnout jedinečné stavby Libušín a Maměnka. Cyklisté se mohou vydat pod trasách v údolí Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Pokud nemáte vlastní kola, půjčí Vám je v areálu Zavadilka přímo v obci, kde také pronajímají koloběžky a provozují minigolf, kuželky a dětské hřiště. Doporučujeme Vám naplánovat si exkurzi do Valašského muzea v přírodě. Vodní radovánky si užijete na koupališti Biotop. O zimní sporty zde není nouze, lyžařský areál v Horní Bečvě a běžkařské trasy v Ski areálu Pustevny vyhoví všem.

Celoročně je Vám k dispozici chata s kapacitou pro 10 až 11 osob. Dispozice i vybavení chaty ji předurčují pro využití rodinami nebo menšími skupinami přátel.

V chatě najdete hned několik místností pro trávení společných chvil. V hlavní společenské místnosti se usadíte na pohodlném gauči a podíváte se na televizi se satelitním přijímem a DVD přehrávačem nebo si jednoduše vychutnáte klid a praskání ohně v krbu. Součástí tohoto prostoru je také jídelní stůl. Vlastní jídla si připravíte v kompletně vybavené kuchyni, kde Vám práci usnadní keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, kávovar i varná konvice. Dalšími společenskými místnostmi jsou salonek zařízený v loveckém stylu a s ním spojená kulečníková místnost, kde je umístěn také bar s čepovacím zařízením, ke kterému Vám samozřejmě dle Vašich požadavků zajistíme i pivní sud. Rovněž na přízemí najdete i koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a saunu se sprchovým koutem.

Odpočinek Vám poskytne některá ze čtyř ložnic, jedna 2-lůžková s manželskou postelí, dvě 3-lůžkové s manželskou postelí a samostatným lůžkem nebo 3-lůžková v podkroví se třemi samostatnými lůžky. V patře najdete také další koupelnu s vanou a toaletou. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup k internetu.

Když Vás počasí vyláká ven, posedíte si na terase a připravíte si dobroty na grilu. Součástí terasy je i vířivka. V letních měsících můžete také využít bazén a děti potěší trampolína. Podle potřeby je Vám k dispozici prostor pro odkládání kol a lyží. Parkování pro 3 auta je zajištěno přímo u chaty.

Dopřejte si dovolenou s odpočinkem v Beskydech. Rádi Vás přivítáme na Chatě Pod Pustevny!