Chata, kde se budete cítit jako doma.

Přijměte naše srdečné pozvání do Chaty pod Stolovou, situované v obci Kunčice pod Ondřejníkem, která i díky svému nadstandardnímu vybavení dokáže uspokojit potřeby nejnáročnější klientely. Příjemné a útulně zařízená chata je tak místem, kde se můžete opravdu cítit jako doma - a to za příznivou cenu.

Prožít nezapomenutelné chvíle v naší nově postavené Chatě pod Stolovou může celkově až 20 hostů. Přízemí chaty se skládá ze společenské místnosti, kde využijete posezení, kuchyňský koutek a bar. Můžete si zde zahrát šipky i stolní fotbal.

V prvním patře Vám kouzelnou atmosféru dotvoří krb v obývacím pokoji. Součástí obývacího pokoje je také televizor, CD přehrávač, rádio, společenské hry, gauč a jídelní sezení. Obývák je propojen s kompletně zařízenou kuchyní. K vaření, přípravě nebo vychutnávání jídel může posloužit el. sporák s troubou, keramická varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvě lednice s mrazáky, kuchyňské nádobí a jídelní posezení. V prvním patře je také pokoj č. 1 (manželská postel a dvě přistýlky), koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Druhé patro tvoří 4 pokoje (číslované od 2 po 5), každý s manželskou postelí a dvěma lůžky. Ve druhém patře můžete využívat koupelnu se sprchovým koutem, pračkou a toaletou. V každém pokoji chaty se nachází televizor. WiFi připojení na internet je jen na prvním a druhém patře chaty.

Z posezení na terase dohlédnete až na vrcholky hory Velká Stolová. K dispozici je rovněž altánek, gril, ohniště, venkovní krb, zahradní houpačka, bohatě vybavené dětské hřiště. Zajistíme Vám uschování Vašich kol a lyží. Parkování aut je přímo u chaty. Upozornění: v chatě teče užitková voda, která je vhodná ke konzumaci pouze po převaření; je povoleno vzít se sebou jen menší domácí mazlíčky. Těšíme se na Vás!

Moravskoslezské Beskydy nabízejí různé možnosti trávení pěkných chvil s rodinkou. Chata leží na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem. Blízko je to do přírody (pěšky i na kole), na Lysou horu, na Pustevny i do Beskydského rehabilitačního centra Lara Wellness s krytým bazénem. Rybáře potěší možnost lovu (do 7 km od chaty). V zimě si zalyžujete na sjezdovkách: Pustevny-Ráztoka, SKI areálu Opálená Pstruží, Lyžařského areálu "Na Čele" Ostravice, Sjezdovky u hotelu Srdce Beskyd (Čeladná-Podolanka), Lyžařským vleku Kociánka (Čeladná), Lyžařského areálu P.O.M.A. Malenovice nebo SKI areálu Bílá.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí