Loading

Chaty a chalupy u Vranovské přehrady

(5 objektů)

Chata Na Louce

Lančov, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Větší chata 200 m od Lančovské zátoky

Wellness srub na Vranovské přehradě

Starý Petřín, mimo obce / města, v lese
U přehrady, se saunou a koupací kádí

Chata U Rybáře

Bítov (okres Znojmo), v rekreační oblasti, v lese
Komfortné ubytování u přehrady v Podyjí

RZ Ráj

Štítary, v rekreační oblasti, v lese
Klidná oblast, soukromí, u vody

Chata Vranovská přehrada

Štítary, v rekreační oblasti, v lese
Chata v lese u Vranovské přehrady
1 - 5 / 5

Chaty a chalupy Vranovská přehrada

Chaty a chalupy Vranovská přehrada 1

Zajeďte si k Moravskému Jadranu!

Když se řekne Moravský Jadran, většina lidí si okamžitě vybaví Vranovskou přehradu. Ta se nachází poblíž Vranova nad Dyjí v okrese Znojmo. Vzhledem k teplému a stále hezkému počasí se k ní na přelomu jara a léta sjíždějí lidé ze všech koutů Česka. To ale není jediný důvod, proč turisté dávají tomuto místu tak velkou přednost.

Oproti Novomlýnským nádržím je přehrada Vranov trochu méně frekventovaná a o poznání klidnější. Z toho důvodu k ní rádi zavítají nejen zamilované páry, které zde chtějí trávit romantický pobyt ve dvou, ale i senioři a rodiny s dětmi.

Těm nahrává i skutečnost, že okolo přehrady je velké množství hradů, zámků a dalších památek, z nichž některé jsou nám velmi dobře známé z českých filmů a pohádek. Jedná se tedy o ideální místo pro všechny, kteří chtějí během dovolené jezdit na kole, plavat, plavit se na lodi, rybařit, podnikat pěší výlety nebo se kochat objekty, které nás spojují s historií a životy našich dávných předků. Pro všechny případy si u Vranovské přehrady objednejte levnou chatu nebo chalupu. Kromě většího soukromí a klidu Vám nabídne pohodlné ubytování za mnohem nižší náklady. A to i v případě, že se do ní uchýlí větší skupina lidí.

Vranovská přehrada ze všech stran

Chcete-li okusit pravou esenci vodní nádrže Vranov, pak by Vaše první kroky měly směřovat do Vranova nad Dyjí. Toto městečko se rozprostírá pod stejnojmenným zámkem, který jste mohli vidět ve filmu Andělská tvář nebo v pohádce Nesmrtelná teta. Navíc je to z něj, co by kamenem dohodil, do národního parku Podyjí.

Chaty a chalupy Vranovská přehrada 2

Další variantou, která se velmi přibližuje Vranovu, je Bítov. Ten leží na opačném konci přehrady, nad kterou se z jeho strany tyčí stejně pojmenovaný hrad. Když budete mít během volna dostatečné množství času, určitě se běžte podívat i do TATRA veterán muzea, na vyhlídku a ke zřícenině hradu Cornštejn, která je na opačném břehu řeky Dyje.

Jde-li Vám především o koupání a o poklidnou rekreaci u vody, za cíl své cesty si vyberte Lančov. Jen kousek od něj je Starý Petřín. Z něj budete mít dobrý přístup k Podhradským skalám, ze kterých je to blízko ke zřícenině hradu Frejštejn. Za prozkoumání určitě stojí i Tisová stráň.

Levné chaty a chalupy na Vranovsku jsou tu jenom pro Vás!

Důvodů, proč jsou levné chaty a chalupy u Vranovské přehrady tak oblíbené existuje nespočet. Kromě toho, že jsou levné, v nich panuje opravdu štědrý výběr. Je libo lesní chatu? Chalupu u vody? Srub na okraji obce? Nebo snad toužíte po ubytování v rekreační oblasti? U nás si prohlédnete vše! A to bez toho, aniž byste museli, byť na vteřinu, opustit pohodlí Vašeho domova.

Řada lidí si pochopitelně vybírá levné ubytování v chatách a chalupách u Vranovské přehrady i kvůli velmi slušné výbavě. Ta mimo kuchyň s jídelnou zahrnuje i několik oddělených ložnic s koupelnou, obývací pokoj s televizí, krbem a pohovkou a v neposlední řadě také zahradu s bazénem, posezením, grilem a občas dokonce i saunu, venkovní koupací káď a vířivku. Mnoho lidí se chce u Vranovské přehrady ubytovat se psem. Což je zde taktéž možné pohodlně zařídit.

Chaty a chalupy Vranovská přehrada 3

Jste připravení na cestu?

I když je levných chat a chalup poblíž přehrady Vranov spousta, doporučíme Vám být o pár kroků napřed a mít tu svoji zarezervovanou i s několikaměsíčním předstihem. To se vyplatí jak při plánování valentýnských nebo silvestrovských pobytů, tak i v případech, kdy si je přejete zarezervovat pro dlouhodobý pronájem.

Výhodou tohoto postupu je skutečnost, že většina ubytovacích kapacit v tomto místě je ještě stále volná. To znamená, že si budete vybírat z kompletní nabídky, která počítá i s levnými chatami a chalupami pro náročné a pro čistě relaxační pobyty.

Také nelze vyloučit, že si nájem vybraného objektu dokážete zařídit s výraznější slevou. Proto se zanořte do hlubin našeho online bezplatného agenta a podívejte se na vše, co se Vám v této chvíli nabízí. Dovolená u Vranovské přehrady Vás bude zaručeně bavit. Výběr místa pak závisí čistě jen na tom, jakým aktivitám se u ní budete chtít věnovat. Proto je téměř jisté, že si u ní každý přijde na to své.

Názory a doporučení

Miloslav Caska (ubytovatel) 2.7.2020
Krásná jižní Morava
Jiřina Čtveráková (starší pár - návštěvník) 2.7.2020
bohatý na aktivity
Milada Kořínková (skupina - návštěvník) 30.10.2019
Krásná lokalita, problém s občerstvením,ale bylo po sezoně.
Pavla Havelková (skupina - návštěvník) 3.9.2019
Krásná příroda
Hana Hradská (rodina s malými dětmi - návštěvník) 3.9.2019
Možnost mnoha výletů
Marie Adamusova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.7.2019
Byly jsme v této oblasti už po čtvrté jen na různých místech a věřím že se tam zase podíváme.