Chalupa se saunou. Na čerstvém vzduchu.

Zelená chaloupka Klepáčov je situována v rekreační oblasti Klepáčov v Sobotíně, která se nachází na okraji Hrubého Jeseníku a je přibližně 20 km vzdálená od Šumperku.

Středisko Klepáčov je výchozím bodem pro turistiku na hřebeny Jeseníků, kde si vychutnáte nádhernou přírodu. V letních měsících můžete vyhledat vodní radovánky na koupališti v Rapotíne nebo na přehradě Krásné. Termální koupaliště Velké Losiny nebo Aquacentrum Slunce - Rýmařov si užijete v zimě i v létě, stejně i lázně Karlova Studánka. Přímo ve středisku máte možnost si v zimních měsících zalyžovat nebo běžkovat.

Celoročně máme pro Vás nabídku ubytování v nově postavené dřevěné chatě s kapacitou pro 6 hostů. Přízemí tvoří společenská místnost a plně vybavená kuchyň s jídelním posezením. Ve společenské místnosti je mnoho místa na posezení. Pobavit se můžete sledováním dobrého programu na televizoru se satelitním příjmem, poslechem hudby nebo hraním společenských her. Příjemnou atmosféru tomuto prostoru dodává krbová kamna. V této místnosti využijete i pohovku, která poslouží jako přistýlka pro dvě osoby. V kuchyni můžete na přípravu Vašich oblíbených jídel použít keramickou varnou desku, elektrickou troubu a mikrovlnnou troubu, poslouží Vám i chladnička, rychlovarná konvice a kávovar. Pro nejmenší je připravena dětská vysoká židle. V přízemí je k dispozici i samostatná toaleta.

V podkrovní ložnicové části se nacházejí dva pokoje. Jeden z nich je vybaven manželskou postelí, druhý dvěma samostatnými lůžky a jednou palandou. Součástí patra je také prostorná koupelna s vanou a toaletou. V suterénu najdete toaletu a další koupelnu se sprchovým koutem v prostorách sauny, kterou určitě využijete k relaxaci. Ve všech prostorách je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Venku si společně posedíte v altánku s grilem a děti se zahrají na pískovišti. U objektu je možné parkování. Také je zde vyhrazen prostor pro úschovu lyží, kol, případně kočárků. Těšíme se na Vaši návštěvu v Zelené chaloupce Klepáčov.