Dovolená pro rodiny s dětmi,skupiny

Přijměte pozvání do naší Chalupy U kamenného stolu, která se nachází v zemanské usedlosti, v městečku Slavonice, v údolí Moravské Dyje, v Jižních Čechách. U nás si díky našemu privátnímu rybníku či vybavení chalupy přijdou na své rodinky s dětmi, rybáři i skupinky hostů toužící po oddechu v krásném prostředí.

Chalupa U kamenného stolu nabízí výborné podmínky pro každý typ dovolené během celého roku. K dispozici máme ubytování až pro 27 osob. Během letního období se chalupa pronajímá jako celek, v mimosezóně Vám umíme pronajmout i jednotlivé apartmány:
- jeden 4-lůžkový apartmán (Apartmán U řeky Moravské Dyje) se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi - jedna s manželskou postelí, druhá s palandou,
- jeden 7-lůžkový bezbariérový apartmán (Ubytování ve dvoře) se třemi ložnicemi - jedna s palandou, druhá se dvěma lůžky, třetí se třemi lůžky,
- jeden 7-lůžkový apartmán (Malý apartmán) se dvěma ložnicemi - manželská postel a dvě lůžka v jedné ložnici, patrová postel a jedno lůžko v druhé ložnici,
- jeden 9-lůžkový apartmán (Velký apartmán) se dvěma ložnicemi, který tvoří manželská postel a dvě lůžka v jedné ložnici, manželská postel a tři lůžka v druhé ložnici.

Každý apartmán je kromě příslušného počtu lůžek vybaven i vlastní kuchyní nebo kuchyňským koutem - největší ve Velkém apartmánu během pronájmu chalupy slouží všem hostům. Kromě Malého apartmánu si v každém apartmánu užijete společný čas v obývací místnosti. Součástí vybavení každého apartmánu je také vlastní koupelna (se sprchovým koutem nebo vanou) s toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

Na uzavřeném dvoře si výborně odpočinete v altánku, na stylovém kamenném posezení, na terase nebo zahradní houpačce. K dispozici je u nás ohniště, gril i kotlík na guláš. Děti se zabaví v dětském koutku s hračkami i na houpačce, trampolíně nebo v pískovišti. Využívat můžete dětskou vysokou židli, bar, zasedačku, šipky, kola, petanque nebo stolní fotbal. Soukromé rybníky plné ryb i koníky jsou bonusem. Parkování aut je zajištěno přímo u chalupy. Těšíme se na Vás!

Nabídka aktivit v okolí: cyklistika, turistika, nordic walking, sběr lesních plodů a hub, rybolov i bruslení. Cestou údolím uvidíte pozůstatky mlýnů. Krásy přírody objevíte v Přírodním parku Česká Kanada. Historie živě se dá poznat v renesančním Zámku v Dačicích i na Hradě Roštejn. V létě si zaplavete v bazénech Koupaliště Dačice. V zimě si sbalte na pobyt běžky - využijete je na tratích v okolí.


Preferujeme: Rodiny s dětmi