Luxusní ubytování s privátním wellness

Luxusně zařízené Ubytování na chalupě Dačice se nachází na prahu České Kanady, v obci Borek. Hydromasážní vířivá vana na pokoji, infrasauna, vířivka i venkovní bazén - to vše najdete v našem ubytování.

Naše přepychově zařízená chalupa se pronajímá jedné skupince hostů. K dispozici máme 4 pevná lůžka a dvě přistýlky. Chalupa disponuje samostatným vchodem a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Chalupu tvoří obývací místnost s LCD televizorem a rozkládacím gaučem (slouží jako přistýlka). Místnost je propojena s nadstandardně vybavenou kuchyní s jídelným sezením. Odtud vede východ na terasu s posezením. Spánek si můžete dopřát v 2-lůžkové ložnici s manželskou postelí a hydromasážní vanou (propojená je s obývací místností). Druhá ložnice je 2-lůžková s televizorem a dvěma oddělenými lůžky sraženými k sobě. Maximální komfort poskytuje koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet zdarma.

Opravdovou oázu relaxu poskytuje nejen infrasauna uvnitř i vířivá vana pro 5 osob a bazén (s průměrem 4,5 m a hloubkou 1,2 m) v exteriéru. Máme u nás i vnější kuchyni s krbem, el. grilem, posezením v sedací soupravě, televizorem, rádiem a veškerým potřebným vybavením. K dispozici je i vinárnička s výčepem a chladicím zařízením, šipky, stolní tenis a badminton. V rámci ubytování je umístěna technická místnost, venkovní sprcha, dětská postýlka a stolička na krmení. Vytápění - zemním plynem. Parkování je možné přímo u chalupy. Těšíme se na Vás!

Tipy na výlety: Wellness s venkovním bazénem je přímo u nás. Oblíbené jsou cyklovýlety i procházky po přírodním parku Česká Kanada. V létě si můžete nasbírat plody lesa v malebném údolí Moravské Dyje. Zábava na tobogánech Vás čeká v koupališti Dačice. Doporučujeme navštívit klášter v Kostelní Vydří, historické město Telč nebo zámky Český Rudolec a Jemnice. Spolu s dětmi si můžete zajezdit na koni. Zima je vhodná na běžkování.