Pohodlné pokoje na statku s restaurací

Hospodářský dvůr Bohuslavice najdete ve stejnojmenné obci, v okrese Jihlava, v kraji Vysočina. Historické město Telč je vzdáleno jen 11 km západně, směrem na východ najdete město Třebíč (26 km) a jihovýchodně leží Moravské Budějovice (22 km).

Tato oblast je vyhledávána milovníky historie jelikož zde najdete hned dvě města, která jsou historicky velmi zajímavá a dokonce zapsaná v seznamu UNESCO, Telč a Třebíč. V Telči se podíváte zejména na historické centrum a také zámek, v Třebíči nevynechejte baziliku sv. Prokopa a židovský hřbitov. V této oblasti najdete mnohé další historické památky, zmíníme například zámky Jemnice, Sádek, Brtnice, Český Rudolec, hrad Bítov a zříceniny Roštejn nebo Rokštejn. Pokud Vašim dětem nestačí minizoo přímo na statku, můžete zajít do ZOO do Jihlavy, zde najdete i aquapark. Další aquapark se nachází v Třebíči nebo zajdete na koupaliště v Dačicích, případně se osvěžíte u Vranovské přehrady. Pokud se k nám chystáte v zimě, za zábavou na sněhu můžete vyrazit k lyžařskému vleku Mrákotín nebo do Ski areálu Jalovec.

Během celého roku Vás zveme na statek, kde najdete nejen ubytování ale i restauraci, prostory na organizaci oslav a firemních akcí a také nabízíme zážitky v podobě setkání s koňmi a jinými zvířátky.

Ubytovat se můžete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Některé z pokojů jsou mezonetového typu. Ve většině pokojů najdete manželské postele, k výbavě pokojů patří i minibar, někde také pohovka. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

O vaše stravování během pobytu na statku se postará stylová restaurace s krbem, s kapacitou pro 80 hostů, která je pro Vás otevřena během celého dne. Připravíme pro Vás minutková jídla i denní menu. Disponujeme také prostory pro organizaci oslav a svateb či zasedací a konferenční místností s technikou, které využijete v případě firemních akcí nebo školení.

Důležitou součástí statku jsou naše koně a další zvířátka v minizoo. Můžete si vyjít na procházku na koni nebo se projet v kočáře. Pro děti máme připraveno hřiště s prolézačkami, pískovištěm a skluzavkou. V areálu statku se nachází i rybník, takže si můžete vyzkoušet rybaření. Nesmíme zapomenout ani na naši keramickou dílnu, kde si vyrobíte Váš vlastní suvenýr.

Naplánujte si dovolenou plnou zážitků a dobrého jídla na Hospodářském dvoře Bohuslavice! Rádi Vás u nás přivítáme!