Ranč v krásném čistém kraji Vysočina

Q RANCH se nachází na okraji vesnice Bezděkov, v blízkosti obce Pavlov, v okrese Jihlava na Vysočině. Kraj sám o sobě má nepopsatelnou atmosféru a když k tomu přidáte koně, které chováme na ranči, zapomenete na stresy běžného života.

Vyzkoušejte si jízdu na koni, postaráme se o Vás, ať už jste začátečník nebo profesionál. Pokud si troufáte, můžeme společně vyrazit na procházku a vychutnat si výhled na Vysočinu z koňského hřbetu. Buď na koni nebo i pěšky či na kole, můžete vyrazit na výlet do nedalekého Pavlova k větrným elektrárnám, do muzea betlémů ve městě Třešť, za návštěvu stojí i renesanční zámek v Telči nebo hrad Roštejn. Pokud Vás láká spíše horská turistika, vyražte na Velký Špičák, Čeřínek s naučnou stezkou, Křemešík s rozhlednou nebo na vrch Javořice. Děti si zaručeně užijí návštěvu města Jihlava, kde najdete zoologickou zahradu a vodní ráj. V zimě si užijete sněhovou nadílku v lyžařských střediscích Mrákotín, Čeřínek nebo Jalovec.

Celoročně nabízíme ubytování pro 53 osob na ranči v různých typech pokojů. Od března do října se u nás mohou ubytovat i jednotlivci nebo páry, v zimě je ubytování možné pro skupiny větší než 10 osob. Ranč je vhodným místem i pro organizaci rodinných oslav nebo firemních akcí.

K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje Lux s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové pokoje Lux se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 3-lůžkové pokoje Lux s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- dva 3-lůžkové pokoje Lux se třemi samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoje Lux se čtyřmi samostatnými lůžky,
- dva 2-lůžkové pokoje Afrika s manželskou postelí,
- tři 3-lůžkové pokoje Afrika se třemi samostatnými lůžky,
- jeden 2-lůžkový pokoj Stáje s manželskou postelí,
- jeden 2-lůžkový pokoj Stáje se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 3-lůžkové pokoje Stáje se třemi samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj Stáje se čtyřmi samostatnými lůžky.

Pokoje kategorie Lux jsou vybaveny televizí a disponují balkonem. Součástí pokojů Lux a Afrika je vždy vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Hosté pokojů kategorie Stáje využívají dvě společné prostorné uzamykatelné koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro Vaše ratolesti Vám v případě potřeby připravíme dětskou postýlku.

Při ubytovací části Afrika je umístěn lovecký salonek s posezením a barovým pultem. Součástí ranče je i restaurace s kapacitou pro 50 osob, vhodná pro organizaci oslav nebo školení. Zde najdete i samoobslužný bar pro hosty. Nachází se zde také menší restaurace, která je využívána pro rozšíření kapacity hlavní restaurace, případně jako technická místnost. Restaurace je v provozu pouze pro ubytované hosty, stravování je možné po dohodě. U objektu je několik teras s posezením, po dohodě Vám zapůjčíme gril nebo rovnou připravíme grilované dobroty.

Mysleli jsme i na Váš relax, využít můžete wellness s vířivkou, saunou, masážní sprchou a solnou jeskyní. V letním období si zaplavete ve venkovním bazénu, když to počasí dovolí. Pro děti jsme vybudovali dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm i trampolínou. Parkování pro více než 20 aut je možné přímo u objektu a na rozlehlém pozemku.

Vzdalte se od každodenních povinností a přijďte si odpočinout k nám. Rádi Vás přivítáme na ranči Q RANCH.