Apartmán s bazénem na předhůří Šumavy

Apartmán u Řežábků je situován na okraji obce Nemilkov na předhůří Šumavy, v Plzeňském kraji. Vítány jsou u nás rodiny s dětmi a milovníci přírody a turistiky.

V malé obci Nemilkov můžete navštívit jednu z nejkrásnějších železničních stanic v Česku, která získala i titul pohádková stanice. Na jihu obce leží zámek, postavený v 16. století, který je možné navštívit po dohodě s jeho současným majitelem. Zajímavostí jsou i dva památné duby, jeden z nich starý až 300 let. Šumava je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky, vystoupit můžete například na vrchy Svatobor nebo Ostrý. Méně náročná turistika Vás čeká na trase naučného chodníku Povydří. Za návštěvu určitě stojí i hrady, Velhartice nebo Kašperk, a děti zaujme Pohádková chalupa Mlazovy. Léto láká k vodě, osvěžení nabídne Velhartický rybník nebo koupaliště Běšiny. V zimě si zalyžujete v Ski Resortu Belveder případně lyžařském areálu Weissova louka.

Celoročně máme pro Vás k dispozici apartmán s kapacitou pro 11 hostů. Apartmán tvoří patro chalupy se společným vchodem. Přízemí rekreačně využívají majitelé.

Apartmán disponuje obývací místností s kuchyňským koutem a jídelním posezením. V obývací místnosti jsou k dispozici dva gauče a křesla, kde se pohodlně usadíte při sledování programů v televizi se satelitním příjmem. Kuchyňský kout je kompletně vybaven, využijete zde elektrický sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku s mrazákem a myčku.

Po koupání v bazénu nebo turistice si odpočinete v jedné ze tří ložnic. Dvě větší ložnice mají podobné vybavení, manželskou postel a dvě samostatná lůžka, stůl se židlemi a rádio. Menší ložnice disponuje manželskou postelí a pohovkou, která slouží jako přistýlka. Samozřejmostí je koupelna s vanou a toaletou, použít můžete i fén na vlasy.

Exteriér chalupy poskytuje mnohé možnosti na aktivní odpočinek. Posedět si můžete společně na kryté terase s krbem, děti mohou trávit volný čas na hřišti, kde se vyřádí na trampolíně, houpačce nebo pískovišti. V letních měsících jistě oceníte relax v bazénu. Po dohodě s majitelkou je možné zajezdit si na koních. Auto zaparkujete přímo u objektu v částečně oploceném dvoře. Neváhejte a přijďte si odpočinout k nám do Apartmánu u Řežábků.


Preferujeme: Rodiny s dětmi