Príjemné apartmány na Šumavě-super cena

Apartmány PrimaByt leží v centru města Sušice, na Šumavě, v sousedství Národního Parku Šumava. Ideální jsou díky atraktivní poloze turistické destinaci, která je výchozím bodem pro poznávání krás okolí.

Zajisté si užijete turistické i cyklistické stezky vedoucí krajem. K navštěvovaným místům turistů patří Kaple Anděla Strážce, zvaná zdrobněle Andělíček, Kamenná rozhledna Svatobor či Ostrov Santos. Na podzim můžete vyrazit na ryby nebo houby. Arenalín v krvi se dá zvýšit splavem řeky Otavy (na raftech). V blízkosti můžete využívat tenisové kurty, bowling, jízdu na koních, koupaliště, moderní aquapark, bruslení na zimním stadionu či sušický Offpark s řadou adrenalinových zábav. V zimě si můžete zaběhat, případně lyžovat v Hartmanicích, Kašperských Horách či Špičáku.

Celoročně se můžete ubytovat v Apartmánech PrimaByt, jejichž celková kapacita je 10 osob. Apartmány disponují samostatným vchodem a jsou umístěny na prvním poschodí domu. Máte tyto apartmány:
- jeden 4-lůžkový Apartmán PrimaByt Deluxe s manželskou postelí a pevným lůžkem v jedné ložnici + jedním lůžkem v ložnici druhé,
- jeden 6-lůžkový Apartmán PrimaByt with balcony s pěti pevnými lůžky v jedné ložnici + jedním lůžkem v ložnici druhé.

Součástí každého apartmánu je kromě ložnic kompletně zařízená kuchyně, kde je elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení. Každý apartmán se skládá také z koupelny s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V apartmánu PrimaByt Deluxe využijete obývací místnost s televizorem a pohovkou, jakož i pračku. V apartmánu PrimaByt with balcony je součástí obývacího prostoru krbová pícka, televizor, CD přehrávač a rádio. V obou apartmánech je WiFi připojení na internet zdarma.

V zahradě můžete odpočívat na terase s posezením, venkovním krbem, grilem a kotlíkem. K apartmánům náleží místnost pro úschovu sportovních potřeb. V rámci ubytování můžete relaxovat v hospůdce, ve vinárně nebo vyzkoušet kosmetiku, kadeřnictví, pedikúru, manikúru, masáže či tatérske studio. Kola, bowling, fitness, fotbal, rybolov, squash, tenis, volejbal - to vše je do 300 m od nás. Parkování je zajištěno do 100 m od apartmánů. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi