Příjemné ubytování v krásném prostředí

Nově zrekonstruovaný Apartmán Beata se nachází v klidné obci Nezdice na Šumavě, v okrese Klatovy v Plzeňském kraji, obklopen nádhernou přírodní scenérií okolních lesů.

Nabízíme Vám celoroční ubytování v útulném apartmánu, na celém patře rodinného domu se samostatným vchodem, s celkovou kapacitou pro 5 osob.

Apartmán sestává z příjemné obývací místnosti s televizí se satelitním příjmem, rádiem a gaučovým sezením. Součástí místnosti je plně vybavená kuchyň s plynovým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlannou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním sezením. K dispozici zde máte dvě ložnice, kde jedna je s rozkládacím gaučem, na kterém se pohodlně vyspí dvě dospělé osoby a druhá je s manželskou a samostatnou postelí. Koupelna s vanou, ručníky a samostatná toaleta je samozřejmostí.

Společné chvíle v kruhu nejbližších můžete strávit v altánku s venkovním posezením s možností grilování či opékání na otevřeném ohništi. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Kola a lyže si uschováte v uzamykatelné místnosti v suterénu. Dva auta zaparkujete přímo v areálu ubytování.

Poloha ubytování je ideálním výchozím bodem na absolvování různých turistických či cyklistických výletů. Doporučujeme Vám navštívit Hrad Kašperk, Hrad Rabí, Rozhlednu Javorník, Poledník, Strašínskou jeskyni, Zříceninu bašty Pustý Hrádek, Kašperské Hory, Cenkovou Pilu - soutok řek Křemelné a Vydry, Antýgl, Modravu, Kvildu, Horskou Kvildu, Srní i Obří hrad. V létě se zchladíte na Koupaliště Sušice. V zimě si výborně zalyžujete na upravovaných svazích lyžařských středisek – Ski areál Nezdice, Ski areál Kašperské hory, Lyžařský vlek Javorník, Lyžařský areál Hartmanice, Lyžařský areál Zadov či Ski areál Nové Hutě.

Přijďte si k nám odpočinout od hluku velkoměsta, z okolní přírody načerpat novou energii a domů si odnést kopu nezapomenutelných zážitků. Už nyní se na Vás těšíme v Apartmánu Beata.