Originální dovolená na Šumavě.

Přijďte prožít dovolenou, víkend nebo delší dobu do našich originálních Apartmánů Trnov, které se nacházejí v Kašperských Horách, s jedinečným výhledem do údolí nebo přímo na nejvýše položený královský hrad Kašperk.

V Kašperských Horách dobře padne procházka přírodou, výlet na kole nebo jízda na koni. Plavání je možné v Bazénu Sušice, adrenalin v krvi zas zvýšit v Offparku Sušice. V blízkosti se nacházejí kina, půjčovna lodí a raftů na Otavě nebo Muzeum skla Annín. Zajisté nevynechejte ani Národní park Šumava. V zimě si můžete zalyžovat ve Ski areálu Kašperské Hory nebo v Lyžařském areálu Zadov.

Čtyři originální apartmány s kapacitou od 2 až po 8 hostů - to jsou naše tematicky laděné Apartmány Trnov. Pronajmout si během celého roku můžete celý dům s 18 lůžky. K dispozici máme tyto apartmány:

- Černobílý apartmán (2-lůžkový) s manželskou postelí,
- Modrý apartmán (4-lůžkový) se dvěma manželskými postelemi,
- Apartmán U ptáka (4-lůžkový) s jednou manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky,
- Nadpozemský apartmán (8-lůžkový) se dvěma manželskými postelemi a dvěma pevnými lůžky v jedné ložnici + manželskou postelí ve druhé ložnici.

Každý apartmán se skládá z ložnicové části, kompletně zařízené kuchyně/kuch. koutku a obývací části (obývací část není ve 2-lůžkovém). V každém apartmánu se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Jedině modrý apartmán disponuje vířivou vanou, samostatnou toaletou a soukromým vchodem do budovy. Všude je zajištěno WiFi připojení na internet zdarma.

Společný čas můžete trávit ve společenské místnosti s krbem, barpultem, CD přehrávačem, kávovarem Nespresso, Soda Streamem, troubou, lednicí a sezením. Zde se nachází toaleta a také chodba vedoucí k apartmánům. Pro příjemné odpočívání na čerstvém vzduchu slouží i zahrada s vnější letní kuchyní, krbem s grilem, ohništěm, udírnou, přístřeškem s posezením a lehátky. Víme zapůjčit jednu dětskou cestovní postýlku (za poplatek). Pozor - víme zajistit jízdu na našich koních i přímo u apartmánech. Parkování je do 20 m od objektu pro 8 aut. Těšíme se na Vás!