Ubytování na farmě, s bazénem

Farma Kundratice se nachází na okraji obce Kundratice, v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina. Nedaleko se nachází městečko Křižanov a město Velké Meziříčí.

Okolí Vám nabízí možnosti turistiky různé náročnosti. K oblíbeným turistickým cílům patří rozhledny (Šiklův Mlýn, Fajtův kopec, Rubačka, Ocmanice, Karasín). Z historických památek jsou často navštěvované zámky (Křižanov, Osová, Budišov, Velké Meziříčí), hrad Pernštejn nebo zříceniny hradů (Lísek-Bukov, Aueršperk). Nevynechejte ani návštěvu města Žďár nad Sázavou, kde Vám doporučujeme navštívit kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který je zapsán v seznamu UNESCO. O letní osvěžení se postarají koupaliště Šiklův mlýn, Smrček či Velké Meziříčí. Zimní sporty si užijete v ski areálech Fajtův kopec, Harusák nebo Dalcin.

Během celého roku nabízíme ubytování pro maximálně 17 hostů na farmě. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi ale i pro skupinky dětí na školním výletě nebo pro firmy na organizaci menších školení nebo setkání.

Ubytovat se můžete ve třech 3-lůžkových pokojích se třemi samostatnými lůžky nebo 4-lůžkovém pokoji se čtyřmi samostatnými lůžky. Ve všech pokojích je možná přistýlka na rozkládací posteli. V pokojích najdete také stůl se židlemi. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Všem hostům je umožněno využívání společenské místnosti, kde jsou připraveny jídelní stoly a zahrajete si tu stolní fotbal. Součástí společenské místnosti je kuchyňský kout oddělen barovým pultem, kde najdete sporák s elektrickou troubou, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici i myčku. U společenské místnosti je umístěna samostatná toaleta. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud Vás počasí láká ven, sedněte si na terasu s venkovním krbem nebo k ohništi. Děti si užijí spoustu zábavy na hřišti se skluzavkou, houpačkou, trampolínou a pískovištěm. Na zahradě si také zahrajete badminton, fotbal nebo stolní tenis. Na farmě chováme různá zvířata, obyvatelé farmy se mění, jsou mezi nimi krávy, ovce, kozy či slepice. Přímo u objektu naleznete 4 parkovací místa. Těšíme se na Vás na Farmě Kundratice.